İzmir Çatı Ustası-Firmaları

18 Ocak  2017 Çarşamba - 13:14 izmir-servisi.com
İzmir Çatı Ustası-Firmaları konusunda tecrübeli ve deneyimli çatı ustaları çalıştırmaktadır. Ustalarımız çatının görmüş olduğu zarara göre değişmekle birlikte 2 gün ile 7 gün arasında bakım onarım çalışmalarını gerçekleştirmektedir. Önemli olan çatı ustaları ararken işini bilen profesyonel elemanları bulmaktır.

İzmir Çatı Ustası-Firmaları 

 

Evlerimizi ısıtmak kadar, oluşan ısıyı muhafaza etmek için izolasyon yaptırmak gerekir. Dışarıdaki soğuk havanın yaşam mekanlarımıza girmesini önlemek için bazı tedbirler almamız gerekir.

  Aldığımız tedbirler sonucunda enerji tasarrufu sağlayarak ekonomimize katkıda bulunuruz.
İzmir Çatı Ustası-Firmaları tarafından yapılan mantolama uygulamaları yağmur, kar gibi hava şartlarına karşı binanın aşınmasını engellerken dışarıdaki soğuğun içeri girmesini de engeller ve böylece kolay ısınmanızı ve ısının korunmasını sağlar. Enerji Bakanlığının yeni yönetmeliğine göre binaların çatı izolasyon ve dış cephelerinin uygulamalarının yapılması zorunlu kılınmıştır.
Özellikle çatı katların hem yüksek olmaları hem de üstünde koruyacak bir katın olmaması nedeniyle ısınması daha zordur. Çatı izolasyon uygulamalarında kullandığımız malzemenin kaliteli ve uzun süre kullanım sağlaması özen ve itina göstermekteyiz.

 

  Çatı Aktarma çatı onarımı çatı tadilatı olarakta bilinen kiremit çatı tamiratı ve çatının yenilenerek ömrünün uzatılması uygulamasıdır. Çatı onarımında çatının su yalıtımı, ısı yalıtımı, yağmur oluklarının yenilenmesi ve izole edilmesi, çatı karkası onarımı gibi çatının tamamı elden geçirilir. Çatı aktarma uygulamasında, çatının modeline ve bulunduğu bölgenin iklimine göre kiremit altı su yalıtımı yapılmalıdır. Kiremit altı su yalıtım örtüsü ve veya levhaları kullanılır.

   İzmir Çatı Ustası-Firmaları konusunda tecrübeli ve deneyimli çatı ustaları çalıştırmaktadır. Ustalarımız çatıda oluşan hasara göre değişmekle birlikte 2 gün ile 7 gün arasında bakım onarım çalışmalarını gerçekleştirmektedir. Önemli olan çatı ustaları ararken işini bilen profesyonel elemanları bulmaktır.

 

Bu haber ile ilgili yorumlar

Yorumlar

İsim Mail
 
Yazılan yorumlar