Buzdolabı Tamircisi

Beyaz Eşya Tamir ve Bakım Servisi
Yetkili Kişi : Yetkili Offline Yetkiliye SMS Gönder Firmaya Mesaj Bırak

Buzdolabı Tamircisi

 

Uzman aşama ekibimizle sorunlarınızı en hızlı yapıda çözüme kavuşturmaktayız. Tecrübelerimizin sonrasında edinmiş olduğumuz bilgi birikimlerimiz ile çağrı merkezimizden her türlü yöntem destek imkanını alabilir bizlerede isteklerinizi belirtebilirsiniz. Çıkmış hortum varsa yerine takılır, yırtık hortumlar tarafından değiştirilir. Randevu veya hizmetlerimiz hakkında derinlemesine bilgi almak için bize numaralı telefondan ulaşabilirsiniz. hizmetlerimize o kadar güveniyoruz ki, uygulama servis hizmeti verdiğimiz her marka ve model buzdolabı, çamaşır makinesi, buzdolabı gibi ürünlere 1 yıl parça ve işçilik garantisi veriyoruz. Beyaz eşyanız, kombi ya da klimanız ne marka olursa olsun; servis için bizi nolu çağrı telefonumuzdan arayabilirsiniz. Basmane servis olarak tüm beyaz eşya servisleri içinde en kaliteli ve hızlı servis olmaktan bir defa daha gurur duyarız. 

kombi, klima, bulaşık makinesi veya lı beyaz eşyaların tamir işlemleri için ortalama iki saat randevu zamanı ile ekonomik fiyatlarla onarım yapmaktayız. Genellikle kombilerinizde meydana gelen hava alma, su akıtma, suyu alamama, suyu ısıtamama gibi problemlerinizi firmamız tarafından sizlere gönderilen yetkili ve uzman kombi tamir kadromuz kolayca çözer ve gerektiğinde kombinizde bazı parçaların değişmesini sağlar. Basmane servisi siz değerli müşterilerimize garanti süresi bitmiş olan buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, kurutma makinesi cihazların bakım onarım montaj ve demontaj gerektiren durumlarında sizlerin hizmetindedir. 

Klima tamiri gereken bir boyut olur ve siz bu durumu ertelerseniz, belkide o arızalanan klimayı hiç kullanamayabilirsiniz. Herhangi bir nedenden dolayı arıza yapan cihaz tam verimli olarak çalışmayacaktır. Soğuk oda, buzdolabı, derin dondurucu, endüstriyel buzdolapları, lokanta ve bakkalların kullandığı tip vitrinli soğutucular servis hizmeti verdiğimiz yerlere örnektir. Klima bakım, onarım ve uygulama servisi olarak sıklıkla rastladığımız klima ses yapıyor problemleri oldukça yaygınlaşmaktadır. Belirli periyotlar ile bakım ve kontrol hizmeti ne yazık ki tüketiciler tarafından sıkça ihmal edilen bir durumdur.