Çamaşır Makinası Tamircisi

Beyaz Eşya Tamir ve Bakım Servisi
Yetkili Kişi : Yetkili Offline Yetkiliye SMS Gönder Firmaya Mesaj Bırak

Çamaşır Makinası Tamircisi

Bize Ulaşın:

0232 227 66 44

 

Desteğimize başvurabileceğiniz konular içerisinde montaj aşaması de gelmektedir. İzmir semtlerine sunduğumuz Beyaz Eşya Servisi işleri genel olarak; Beyaz Eşya Tamiri, Yedek Parça, Periyodik Bakım, Montaj ve Demontaj, Kurulum işleri, Ürün seçimi desteği ve diğer aşama konularda yardım şeklindedir. İzmir tüm ilçelere hizmet veriyoruz. 

beyaz eşya servisi, özen yerine getirerek kullandığınız beyaz eşyalarınızın arızalarında yâ da bakımlarında sizin yanınızda olacaktır. Servis olarak tüm beyaz eşya servisleri içerisinde en kaliteli ve hızlı servis olmaktan bir kere daha gurur duyarız. 

klima ve beyaz eşya üzerine eğitim almış uzman usul kadromuzla siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Teknik faaliyetler de bugüne kadar sağladığı her bir hizmette farkını müşterilerine ispatlayan firmamız bugünde bu farkındalığını siz değerli müşterilerimize yansıtacak ve her ne olursa olsun sizleri mutlu edebilmek adına mevcudiyetini geliştirecektir. Cihazlarınızın montajını yaptığımız gibi, cihazların bulundukları alandan sökülerek de-monte edilmesi için de çağrı merkezimizi arayabilirsiniz. Uzun yıllardır sağladığımız tüm aşama hizmetlerde bu bilinçle hareket etmekteyiz.