Ariston Beyaz Eşya-Kombi Servisi İzmir Bayraklı

17 Haziran  2017 Cumartesi - 10:06 izmir-servisi.com
Vizyonumuz, çalışma arkadaşlarımızın seçimi ve eğitimi ile temelleri atılmış olan firmamızı, geçmişteki başarılarımızdan esinlenerek daha iyiye ve daima ileriye taşımak, çağdaş Türkiye'mizde içerisinde yer aldığımız sektörde örnek ve önder bir kuruluş olarak varlığımızı sürdürmek vizyonumuzdur.

 

Ariston Beyaz Eşya-Kombi Servisi İzmir Bayraklı

Ariston Beyaz Eşya-Kombi Servisi İzmir Bayraklı Yaşamımızın her anında bizlere kolaylık sağlayan beyaz eşyaların ve klimaların ummadığımız bir anda arızalanmasını önlemek için gerekli kontrollerinin düzenli yapılması gerekmektedir. Beyaz Eşya cihazları, depolama ve koruma hizmetlerini hakkıyla yerine getirmeye uzun yıllardır devam etmektedir ve sağlanan koşullar oldukça iç açıcı sonuçlar doğurmaktadır. Tek yapmanız gereken web sitemizdeki numaralarımızdan bizimle iletişime geçmek. Makinenizi 6 ayda bir kez kontrol etmeniz makinenizin ömrü için faydalıdır. Yıllardır İzmir içerisinde tüm semtlere sağlamakta olduğumuz hizmetlerimiz beyaz eşyalar, buz makinaları, klima ve kombiler için ayrı uzmanlar tarafından gerçekleşmektedir. Tek yapmanız gereken sorun ya da arızalarda servis merkezimizi numaralı telefondan aramanız. İhtiyacınız olduğunda bize numaralı telefondan ulaşabilirsiniz, servis kaydınız oluşturulduktan sonra, en kısa sürede sorununuz çözümlenir. Bostanlı bölgesindeki tüm servis ihtiyaçlarınız için bizi aramanız yeterlidir. müşteri memnuniyeti her zaman birinci önceliğimiz olmuştur. 


Ariston Beyaz Eşya-Kombi Servisi İzmir Bayraklı Değerli müşterilerimiz biz metod servis olarak siz müşterilerimize hizmetin ideal ve en kalitelisini sunmaktan gurur duyarız. Bostanlı servisi çalışma saatleri doğrultusunda kesintisiz bir hizmet vermektedir. 

Ariston Beyaz Eşya-Kombi Servisi İzmir Bayraklı Ürününüz onarıma ihtiyaç duyduğu anda çağrı merkezimizi arayabilirsiniz. Bostanlı Beyaz eşya servisi yapılan servis işlemlerine 1 yıl parça garantisi vermektedir. Beyaz eşya ve klima mevzusunda servis hizmeti veren bir firma olarak, en birinci sınıf hizmet kalitesi ve kullanıcı mutluluğu sağlayarak, en geniş kitleyi kaliteli ve sağlıklı servisle buluşturmaktayız.

 

 

 

 

 

Ariston Beyaz Eşya-Kombi Servisi İzmir Konak,

Ariston Beyaz Eşya-Kombi Servisi Karabağlar İzmir,
Ariston Beyaz Eşya-Kombi Servisi İzmir Buca,
Ariston Beyaz Eşya-Kombi Servisi Narlıdere İzmir,
Ariston Beyaz Eşya-Kombi Servisi Çiğli İzmir,
Ariston Beyaz Eşya-Kombi Servisi İzmir Karşıyaka,
Bu haber ile ilgili yorumlar

Yorumlar

İsim Mail
 
Yazılan yorumlar