Bayraklı Halı Yıkama Firmaları İzmir

03 Haziran  2017 Cumartesi - 10:06 izmir-servisi.com
İzmir Halı Yıkama fabrikası ya da halı yıkama firması ihtiyacınızda biz 4 gezici servis aracımızla İzmir geneli haftanın 7 günü kesintisiz hizmet vermekteyiz. En hijyenik halı yıkama için bizi arayın.

 

Bayraklı Halı Yıkama Firmaları İzmir 

Bayraklı Halı Yıkama Firmaları İzmir Halı yıkama siz ve sevdikleriniz için sandığınızdan çok daha önemli ve hassasiyet isteyen bir iştir. Koltuk temizliğinde en önemli unsur “kirin” kauçuk aksama geçmeden vakumlanmasıdır. Temizliği yapılacak halı için; yerinde ya da halı yıkama fabrikası mükemmel tesislerinde yıkama hizmeti yapılmaktadır. Halılarınız özelliklerine göre ayrılır. 


Bayraklı Halı Yıkama Firmaları İzmir Halı kullanımında yanlış bilinen bilgilerden biri de halıların yıkanma sıklıkları üzerinedir. Halı yıkama şirketimiz, sizi mağdur etmemek adına kurulmuştur. Halı Yıkama şirketleri arasında İzmir halı yıkama firması olmak için, yıllardır var gücümüzle çalışmakta ve binlerce müşteriye hizmet vermenin mutlulugunu yaşamaktayız. 


Bayraklı Halı Yıkama Firmaları İzmir Yaşam alanlarınızda çok önemli bir yeri olan halılar, insan sağlığını bir süre sonra, tehdit edecektir. Halı yıkama sadece halıyı alıp suyla ıslatarak, fırçalayıp sıkıp askıya asmak değildir. Halılarınızın ilk günkü temizliğini özlüyorsanız, saatlerce vakit ayırıp halınızı eski haline getirmeye çalışıp büyük bir efor sarfediyorsanız, kendinizi yormayın; çünkü bundan böyle halılarınızı ilk günkü temizliğine kavuşturacak kusursuz yardımcınız var. İzmir halı yıkama, ayrıntılı yıkama işlemleriyle halılarınız temizlenmektedir. Yıkanan halılarımızı sistematik alanlarda kurutuyoruz. Halı yıkama sıklığı, evde yaşayanların sayısı ve kullanım düzeyine göre değişmekle beraber fazla kullanılan odalar için 3 ila 6 ayda bir, daha seyrek kullanılan odalar için 9 ila 12 ayda bir detaylı halı temizliği tavsiye edilir. Koltuk Yıkama, Yerinde koltuk yıkama, evde koltuk yıkama, evde koltuk temizleme önemlidir çünkü; günümüzün yarısının geçtiği koltuklarımız en değerli en en güzel eşyalarımızdır. 

 

 

 

 

 

Konak Halı Yıkama Firmaları İzmir,

Karabağlar Halı Yıkama Firmaları İzmir,
Buca Halı Yıkama Firmaları İzmir,
Bornova Halı Yıkama Firmaları İzmir,
Narlıdere Halı Yıkama Firmaları İzmir,
Gaziemir Halı Yıkama Firmaları İzmir,
Bu haber ile ilgili yorumlar

Yorumlar

İsim Mail
 
Yazılan yorumlar