Bayraklı İzmir Antibakteriyel Halı Yıkama Fabrikası

28 Mayıs  2017 Pazar - 16:45 izmir-servisi.com
Firmamız halı yıkama uygulaması ile sevdiğiniz, gözünüz gibi baktığınız tüm halılarınız özenli bir biçimde yıkanarak istenen yıkama talimatları çerçevesinde temizlenir.

 

Bayraklı İzmir Antibakteriyel Halı Yıkama Fabrikası

Bayraklı İzmir Antibakteriyel Halı Yıkama Fabrikası halılarınızı istenilen saat ve tarihte evinizden alıp evinize servis olanağı ücretsiz sunmaktayız. Perde yıkama hizmetimiz garantilidir. İzmir fabrikamızda yerinde kuru köpükle yıkama yapılır. Halıların numaralandırılması yapılarak halı yıkama fabrikasında bulunan diğer halılar ile karışması önlenmektedir. İster yerinde halı yıkama isterseniz de gelişmiş aşama donanıma sahip tesislerimizde tüm halılarınızın temizlenmesini sağlayabilirsiniz. Özel programlı makinalarda battaniye, yorgan ve çariaflar yıkanmaktadır. 


Bayraklı İzmir Antibakteriyel Halı Yıkama Fabrikası Türk ailelerinin her bahar temizlik yapmaları bir gelenek olduğu gibi, apartman yaşantısı ve çalışan bayanların çokluğu sebebiyle halı yıkama büyük bir sektör haline gelmiştir. 


Bayraklı İzmir Antibakteriyel Halı Yıkama Fabrikası Biz İzmir halı yıkama fabrikası olarak halılarınıza mana veriyoruz ve yapmış olduğumuz kaliteli ve üstün halı yıkama işlemiyle, halı yıkama hizmeti verdiğimiz müşteri portföyümüzü günden güne arttırıyoruz. İzmir yorgan yıkama faaliyetlerinde Avrupa Standartlarında sunmuş olduğumuz tamamen cilde uyumlu ve bitkisel içeriğe sahip temizlik ürünleri kullanılarak, yıkama ve temizleme işlemleri gerçekleştirilmektedir. Koltuk yıkama ile ilgili olarak firmamıza gelen siparişlerde son sistem koltuk yıkama makinalarımız ile birlikte tüm ekipmanlar ve deneyimli personellerimiz hazırlanarak, adresinize ulaşır. 


Bayraklı İzmir Antibakteriyel Halı Yıkama Fabrikası Bünyan halı yıkamada kaba leke ve tozlardan arındırılmış halı ıslatılır ıslatılmaz hiç vakit kaybetmeden fırçalama işlemine geçilir. Günümüzde bayanların sosyal, ekonomik, iş hayatında ki statüsünün çok hızlı gelişmesinden ve değişmesinden dolayı özellikle büyük şehirlerde, hanımlar için büyük bir dert olan halı temizliği için dışarıdan hizmet talebi ile yıkama ihtiyacı duyulmuştur. 

 

 

 

 

 

Konak İzmir Antibakteriyel Halı Yıkama Fabrikası,

Buca İzmir Antibakteriyel Halı Yıkama Fabrikası,
Narlıdere İzmir Antibakteriyel Halı Yıkama Fabrikası,
Çiğli İzmir Antibakteriyel Halı Yıkama Fabrikası,
Gaziemir İzmir Antibakteriyel Halı Yıkama Fabrikası,
Karşıyaka İzmir Antibakteriyel Halı Yıkama Fabrikası,

 

Bu haber ile ilgili yorumlar

Yorumlar

İsim Mail
 
Yazılan yorumlar