Bayraklı İzmir Halı Yıkama Fiyatları

14 Mayıs  2017 Pazar - 12:47 izmir-servisi.com
İzmir Bünyan halı yıkama fabrikalarımızda halılarınıza el değmeden tamamı ile otomatik olan bilgisayarlar ve halınızın cinsine düzgün makineler yardımı ile hiç bir kimyasal madde içermeyen, tamamen organik şampuanlar ile halınızı benzersiz ve doğru bir yapıda yıkamaktayız.

 

Bayraklı İzmir Halı Yıkama Fiyatları

Bayraklı İzmir Halı Yıkama Fiyatları İzmir halı yıkama olarak, asgari sizin kadar bizim arasında halılarınız önemli. Uzun süre kullanılmadan muhafaza edilmesi düşünülen yorganlarınız, talep etmeniz durumunda güve ve diğer haşerelere karşı da ilaçlanabilmektedir. İzmir halı yıkama fabrikamız da kesinlikle oto yıkama yapılmamakta olup tamamen halı yıkama üzerine kurulmuş bir tesisimiz vardır. Sorunsuz halı yıkama için bize ulaşın. İzmir fabrikamızda yünleriniz öncelikle tartılır ve makbuz karşılığı teslim alınır. 


Bayraklı İzmir Halı Yıkama Fiyatları Evlerinizde kullandığınız her türlü yorgan ve battaniye çeşitlerini; evlerinizden alıyoruz ve önce doğru karışımlı kir havuzunda lekelerinin yumuşatılmasını sağlıyoruz. Halı yıkamada uygun fiyat ve kalite için bizi arayın. Kampanyalarımızı kaçırmayınız. 


Bayraklı İzmir Halı Yıkama Fiyatları yatağınızdaki sabitlenmemiş lekelerin ve kirlerin hepsini tamamen temizlemeyi taahhut ediyoruz. Evde bulunan ve halılar üzerinde sürekli zaman geçiren bebekler, bu halıların saldığı çeşitli bakterilerden kötü etkilenerek çeşitli alerjik durumlara ve hastalıklara mağruz kalabilir. Halılarınız tecrübeli ekibimiz tarafından garantili bir boyutda mayt ve toz akarlarına karşı antibakteriyel Bitkisel şampuanlar kullanılarak son sistem otomatik halı yıkama makinalarında ilk günkü gibi temiz ve sağlam bir boyutda yıkanmaktadır. Koltuklar yapısındaki kumaş, sünger ve ahşaplar nedeniyle oldukça fazla miktarda bakteriyi barındırabilecek özelliktedirler. İzmir halı yıkama; bizlerle çalışın, hijyenle kalın. Halılarınız merkezimizde son teknoloji makinelerimizde yıkanır ve hızlı bir biçimde kurutulur. İzmir halı yıkama fabrikamızda battaniye, elyaf yorganlar, yün yorganlar, pamuklu yorganlar ve saten yorganlarınız hatasız olarak bu iş için tayin edilen makineler ile yıkanmaktadır. halı yıkama İzmir tüm ilçe ve semtlerine hizmet veriyor. lekesi çıkmayan veya beğenmediginiz halılarınızı ücretsiz yeniden yıkama garantisi veriyoruz. 


Bayraklı İzmir Halı Yıkama Fiyatları Halılarınız en mükemmel düzeyde kirlerinden arındırılır. 

 

 

 

 

 

 

Konak İzmir Halı Yıkama Fiyatları,

İzmir Karabağlar Halı Yıkama Fiyatları,
Narlıdere İzmir Halı Yıkama Fiyatları,
İzmir Çiğli Halı Yıkama Fiyatları,
Karşıyaka İzmir Halı Yıkama Fiyatları,
Hatay İzmir Halı Yıkama Fiyatları,
Bu haber ile ilgili yorumlar

Yorumlar

İsim Mail
 
Yazılan yorumlar