Bornova Halı Yıkama Firmaları İzmir

02 Haziran  2017 Cuma - 08:24 izmir-servisi.com
Halı nasıl yıkanır gibi sorularınızı kolayca gideriyoruz. Halıda mağruz kalınan lekeler; yağ, çamur, kan, kahve ve çay gibi birbirinden zor lekelerdir.

 

Bornova Halı Yıkama Firmaları İzmir

Bornova Halı Yıkama Firmaları İzmir Evinize geliyor, perdelerinizi söküyor, alıyor, hatasız deterjanlarımızla temizliyor ve sizlere geri teslim ediyoruz. Makina halısı yıkama da İzmir halı yıkama olarak biz, bize gelen halılarınızı özenle, el dokuma halısı ve makine halısı olarak ayırdıktan sonra, özelliklerine göre yıkama işlemlerini gerçekleştirmekteyiz. Halılarınızı uygun fiyatlarda temizlemekteyiz. Halı yıkama firmaları ya da fiyatları için halı yıkama siteleri içinde bizden fiyat almanızı tavsiye ederiz. 


Bornova Halı Yıkama Firmaları İzmir Artık teraslarda, balkonlarda halı yıkama işlemleri tamamen tarihe karışıyor; halılarınız çok uygun fiyatlar karşılığında çok daha temizlenmiş bir boyutda İzmir halı yıkama firmamız tarafından yıkanıyor. İzmir halı yıkama fabrikasına teslim ettiğiniz hasır halılarınız fabrikamızda denemiyli ustalarımızın hatasız teknikleriyle halı yıkama işlemlerinden geçirildikten sonra, gönyesi kaymamış bir durumda servise hazır hale getirilir. 


Bornova Halı Yıkama Firmaları İzmir Her zaman güvenli adımlarla yürüyen, genç ve dinamik çalışanlarımız çalışmalarını en güzel yapıda yerine getirmektedir. Evde ya da işyerindeki halılar sürekli toz ve leke biriktirir. Çok sık kullanılmayan veya insan trafiği fazla olmayan evlerde bile halılar; tozlanmaya, kirlenmeye, gıda döküntülerine, bakterilere, uçucu özellikteki organik bileşiklere ve başka çok fazla zararlı maddeye sıklıkla mağruz kalır. 


Bornova Halı Yıkama Firmaları İzmir İzmir halı yıkamanın farkı fabrikamız otomatik halı yıkama makineleri ile el değmeden kaliteli temizlik için teknolojik ekipmanlar ile hizmet vermekteyiz. Hereke Halı Yıkama, İzmir şehrinin hemen her bölgesinde uygun halı yıkama fiyatları ile hizmet vermektedir. 

 

 

 

 

Konak Halı Yıkama Firmaları İzmir,

Karabağlar Halı Yıkama Firmaları İzmir,
Buca Halı Yıkama Firmaları İzmir,
Bayraklı Halı Yıkama Firmaları İzmir,
Narlıdere Halı Yıkama Firmaları İzmir,
Çiğli Halı Yıkama Firmaları İzmir,

 

Bu haber ile ilgili yorumlar

Yorumlar

İsim Mail
 
Yazılan yorumlar