Bornova İzmir Antibakteriyel Halı Yıkama Fabrikası

26 Mayıs  2017 Cuma - 08:45 izmir-servisi.com
Tecrübe, bilgi ve deneyim; Halı yıkamada halı yıkama ustaları, hangi halıyı hangi halı yıkama şampuanı ile yıkayacağını ve nasıl yıkayacağını çok iyi bilmelidir. Halılarınızı elde yıkayarak istediğiniz temizliği elde edemezsiniz.

 

Bornova İzmir Antibakteriyel Halı Yıkama Fabrikası

Bornova İzmir Antibakteriyel Halı Yıkama Fabrikası Biz amacımız kaliteli şampuan, halının cinsine yapısına uygun yıkama programlı tam otomatik halı yıkama makinası ve deneyimli çalışma arkadaşları ile ideal hizmeti doğru fiyata sunmaktır. Halınıza ve sağlığınıza mana veriyorsanız şayet, siz değerli müşterilerimize sadece bir telefon uzaklıktayız. Halıların günlük hayat arasında istemeden çeşitli lekelere mağruz kalmaması için püf noktalarından istifade etmelisiniz. 


Bornova İzmir Antibakteriyel Halı Yıkama Fabrikası Tecrübe, bilgi ve deneyim; Halı yıkamada halı yıkama ustaları, hangi halıyı hangi halı yıkama şampuanı ile yıkayacağını ve nasıl yıkayacağını çok iyi bilmelidir. Halılarınızı elde yıkayarak istediğiniz temizliği elde edemezsiniz. 


Bornova İzmir Antibakteriyel Halı Yıkama Fabrikası Yastıklarınız ücretsiz servisimizle alındıktan sonra, İzmir arasında fabrikamız bünyesinde bulunan otomatik sanayii makinası ile yıkanıp kurutulmaktadır. El dokuma halı için hatasız olarak değer ve itana ile birer birer gözlemlenerek, hatasız olarak hazırlanan el dokuma halı yıkama bitkisel şampuanlarla yıkanır. Battaniye yıkama ve diğer yıkama aşamalarında kullanmış olduğumuz şampuanlar % 100 bitkisel bazlı olup, kimyasal madde içermez. İzmir halı yıkama firmamız bünyesinde ayrıca koltuk yıkama, kanepe yıkama, stor perde yıkama, yorgan yıkama, yatak yıkama ve battaniye yıkama hizmeti de vermekteyiz. hassas hizmet düzgün fiyat sloganıyla yola çıkıyoruz. İzmir halı yıkama fabrikası uygulamalarında; sırası gelen halılara tek tek dezenfekte işi uygulanır. Elinizi suya bile sokmadan halılarınız temizlenmiş olacak. İzmir halı yıkama fabrikamızda yıkanacak olan battaniyeleriniz dokuma özellikleri, cins ve niteliklerine göre sınıflandırıldıktan sonra, belirli aşamalardan geçirilerek her türlü mikrop ve mikro organizmalardan arındırılıp steril hale getirilir. İşimiz sizin güveninizi kazanmak . Hijyenik sabunlarla güzel bir koku İzmir halı fabrikasıyla mümkün.

 

 

 

 

 

Çiğli İzmir Antibakteriyel Halı Yıkama Fabrikası,

Gaziemir İzmir Antibakteriyel Halı Yıkama Fabrikası,
Narlıdere İzmir Antibakteriyel Halı Yıkama Fabrikası,
Bayraklı İzmir Antibakteriyel Halı Yıkama Fabrikası,
Buca İzmir Antibakteriyel Halı Yıkama Fabrikası,
Konak İzmir Antibakteriyel Halı Yıkama Fabrikası,
Bu haber ile ilgili yorumlar

Yorumlar

İsim Mail
 
Yazılan yorumlar