Bornova İzmir Halı Yıkama Fiyatları

13 Mayıs  2017 Cumartesi - 12:13 izmir-servisi.com
Halı yıkama hususları için, halı yıkama iletişim bağlantı linkine tıklayarak iletişim adresinden ve telefon numaralarımızdan ulaşabilirsiniz.

 

Bornova İzmir Halı Yıkama Fiyatları 

Bornova İzmir Halı Yıkama Fiyatları Tamamen kuruduktan sonra kontrol işinden geçen ürünler paketleme servisine gönderilir ve adresinize teslim edilir. hijyenden taviz vermeyen firmamız,battaniye yıkama hizmeti de vermekteyiz. Yorgan yıkama işlemleri de kendi içerisinde yün yorgan yıkama, pamuk yorgan yıkama, saten yorgan yıkama gibi çeşitlere ayrılır ve ayrı ayrı yıkama yöntemler kullanılarak yıkanmaktadır. İzmir yorgan yıkama bundan sonra sizin en düzgün adresiniz olacak. 


Bornova İzmir Halı Yıkama Fiyatları Genel olarak halıların bakımı için önemli püf noktaları bulunmaktadır. Firmamızın prensibi kaliteyi ucuza maletmektir. 


Bornova İzmir Halı Yıkama Fiyatları Halı yıkama aşaması sonlandırıldığında halı yüzeyinde herhangi bir kimyasal kalmamalıdır. Halı yıkama son derece önemli ve titizlikle yapılması gereken bir iştir. Makinalar yardımıyla yıkanan battaniyeleri ve yorganları toz toprak bulaşmaması için kapalı mekan kurutma odalarımızda kuruttuktan ve nem alma odalarımızda tamamen nemden arındırdıktan sonra, son kontrollerini yapıp ambalajlayarak evinize teslim ediyoruz. halı yıkama,battaniye yıkama,yorgan yıkama,yastık yıkama,evde koltuk kanepe yıkama ve evde halı yıkama yer almaktadır. İzmir geneli kenarlarda atan ipleri veya yıpranan bölgeleri tamir etmek için overlok hizmetimizi kullanabilirsiniz. Yorgan ve battaniyeler, makinelerde tek tarafa hatasız sıkma işi yapıldığından asla bozulmaz ve kırışmaz. 


Bornova İzmir Halı Yıkama Fiyatları Yorganlarda şampuan dışında kumaşın tazeliğini koruması için yumuşatıcı uygulanmaktayız. Evden eve teslimat hizmetimizin yanı sıra halılarınızın yapısına uygun olan temizliği yapıyor olmamız da firma hizmet kalitemizin sizlere sunduğu güvencelerdendir. İzmir genelinde verdiğimiz hizmet tamamiyle garantimiz altındadır.

 

 

 

 

 

Konak İzmir Halı Yıkama Fiyatları,

Karabağlar İzmir Halı Yıkama Fiyatları,
Buca İzmir Halı Yıkama Fiyatları,
Narlıdere İzmir Halı Yıkama Fiyatları,
Gaziemir İzmir Halı Yıkama Fiyatları,
Çiğli İzmir Halı Yıkama Fiyatları,

 

Bu haber ile ilgili yorumlar

Yorumlar

İsim Mail
 
Yazılan yorumlar