Buca Halı Yıkama Fabrikası İzmir

12 Haziran  2017 Pazartesi - 09:32 izmir-servisi.com
Bütün halıları aynı kalitede ve aynı cins gözüyle görürseniz, halılarınız zarar görebilir ve hatta kullanılmaz hale gelebilir. Firmamız tarafından gerçekleştirilen makina halısı yıkama işlemlerimiz titizlik ile yapılmaktadır.

 

Buca Halı Yıkama Fabrikası İzmir

Buca Halı Yıkama Fabrikası İzmir Piyasadaki deterjanların büyük çoğunluğu, ağartıcı maddeler içerdiği için yıkamada kesinlikle kullanılmamalıdır. Yeni nesil halı yıkama makineleri ve halılarınıza zarar vermeyen halı temizleme şampuanı ERA 111 kullanarak, halılarınız tüm mikroplardan ve lekelerden temizliyor halılarınızı adeta ilk günkü temizliğine ve yeni görüntüsüne kavuşturuyoruz. 


Buca Halı Yıkama Fabrikası İzmir el dokuma, makine dokuma ve yün halılarınızı zarar görmemesi için yıkama halinde halınıza ölçülerinde sıcak su ve buhar işleminin yanı sıra kullanılan fırçalar tamamen halının özelliğine göre seçilmiş fırçalar ve aşamalar ile halılarınızın temizliği yapılmaktadır. İzmir hatasız halı yıkama fabrikasında şagi halılarınız önce toz alma makinesinden geçer, tamamen toz, kum ve saçlardan arındırılan halılar tam otomatik halı yıkama makinesinde yıkanıp durulanıp kurutulduktan sonra, ambalajlama operasyonu yapılarak adresinize teslim edilir. Bütçenize uygun şok fiyatlarlar ile İzmir Halı Yıkama, Kilim Yıkama çalışmalarına devam etmektedir. 

Buca Halı Yıkama Fabrikası İzmir Servisle firmamıza getirilen halılar lekelerinin yumuşatılması için mutlaka suda bekletilmelidir. Çin Halı Yıkama operasyonu kaliteli ürün, mevzusunda uzman ekip ve özen gösterilmesi gereken bir hizmettir. Sitemizden numaramızı alarak fiyat bilgisi için bize ulaşın. Kullandığımız ürünler ve hizmet kalitemizle tavsiye edilen bir firmayız. 

 

 

 

 

 

Konak Halı Yıkama Fabrikası İzmir,

Halı Yıkama Fabrikası İzmir Karabağlar,
Bayraklı Halı Yıkama Fabrikası İzmir,
Halı Yıkama Fabrikası İzmir Bornova,
Narlıdere Halı Yıkama Fabrikası İzmir,
Gaziemir Halı Yıkama Fabrikası İzmir,
Bu haber ile ilgili yorumlar

Yorumlar

İsim Mail
 
Yazılan yorumlar