İndesit Beyaz Eşya Servisi İzmir Bayraklı

03 Haziran  2017 Cumartesi - 09:53 izmir-servisi.com
İzmir arasında herhangi bir semtten servis için bizi aradığınız zaman sizin için uygun olan saat tespit edilir, peşinden size en yakın şubemizdeki uzman uygulama personelin size ulaşması sağlanır.

 

İndesit Beyaz Eşya Servisi İzmir Bayraklı

İndesit Beyaz Eşya Servisi İzmir Bayraklı Sizlere ulaşmadan önce sizleri arayarak evde olduğunuz takdirde tam donanımlı araçlarımız ile hizmet veren boyutunda uzman sertifikalı teknisyenlerimiz sizlerin beyan etmiş olduğu adrese gelerek sorunu yerinde inceler. Çamaşır makinesi servisi hizmeti almak ürününüzün performansında artış sağlayacaktır. 


İndesit Beyaz Eşya Servisi İzmir Bayraklı  Yapılan yükümlülükler ve kullanılan yedek parça tam 1 yıl firma bünyemizin çatısı altında garantiye alınmaktadır. firmamız bünyesinde tüm markaların buzdolaplarına aşama servis hizmeti verilmekte, ayını zamanda yedek parçaları bulunmaktadır. çamaşır makinesi servisimiz makinenizde meydana çıkan arızaların giderilmesinde evinize yolladığı ekiplerle sorunun tespitini ortaya koyarak makinenizin tamirini yapmaktadır. 

İndesit Beyaz Eşya Servisi İzmir Bayraklı Servis hizmetini ne zaman almak istiyorsanız o zaman arayabileceğiniz çağrı merkezimize () arıza kaydınızı bıraktığınız an, en güzel hizmeti aldığınızın farkına varacaksınız. tüm beyaz eşya, klima, kombi markalarına hizmet sunuyor ve sizlere bakım / onarımı yapılan cihazlarınıza işçilik ve parça garantisi vermekteyiz. tarafından tamir uygulaması yapılırken bakım çalışması da aynı anda gerçekleştirilerek ürünlerinizin arızalanmadan önceki halinden daha da verimli çalışması sağlanır. 

 

 

 

 

 

İndesit Beyaz Eşya Servisi İzmir Konak,

İndesit Beyaz Eşya Servisi İzmir Buca,
İndesit Beyaz Eşya Servisi İzmir Bornova,
İndesit Beyaz Eşya Servisi İzmir Karşıyaka,
İndesit Beyaz Eşya Servisi İzmir Çiğli,
İndesit Beyaz Eşya Servisi İzmir Gaziemir,
Bu haber ile ilgili yorumlar

Yorumlar

İsim Mail
 
Yazılan yorumlar