İzmir Buca Ev-Ofis Dekorasyonu

12 Haziran  2017 Pazartesi - 09:28 izmir-servisi.com
Son derece kullanışlı, şık ve eğlenceli mekanlar tasarlayarak aklınızdaki müthiş fikirler hayata geçirebilirsiniz.

 

İzmir Buca Ev-Ofis Dekorasyonu

İzmir Buca Ev-Ofis Dekorasyonu farklı şekillerdeki banyo mekanlarının projelendirilmesinde yüzlerce kombinasyon esnekliğine sahiptir. Her zaman seçtiğiniz seramik ürününden ihtiyacınızın biraz daha fazlasını almayı ihmal etmeyin. İhtiyaca göre 2 durum 3 durum çizimlerimizle neyin nasıl yapılacağına ev sahibi nezdinde karar veriyoruz. işin ehli aşama personel ve uzman ustaları ile eski ya da yeni evinizi istediğiniz bir şekle getirmekteyiz. İzmir şehrinde dekorasyon ve tadilat işleriniz ücretsiz olarak projelendiriyor ve beğeninize sunuyoruz. banyoda fayans ve seramik çeşitlerimizle kaliteyi banyonuza getiriyoruz. Poligranit, laminat, çelik, mermer, taş ve masif malzemelerden üretilmiş mutfak tezgahınız her türlü mutfak uygulamasının üzerinde yapılabileceği durumda imal edilir. Hızlı, çok yönlü, yaratıcı ve disiplinli düşünce ile alternatif çözümler vererek sizlere asgari zamanda maksimum verimlilik sağlar.. 


İzmir Buca Ev-Ofis Dekorasyonu Banyonuzun dekorasyon faaliyetlerine başlamadan önce, banyodaki elektrik ve su tesisatınızı banyo dolabı modelleri tasarımı esasına göre degiştirmek gerekebilir. 

İzmir Buca Ev-Ofis Dekorasyonu  Banyo aksesuar ve ekipmanlarının montajında su sızdırmazlık ve izolasyonuna değer ediniz. Mutfak, tasarımı, modeli, renkleri, kulpları ve diğer ayrıntıları ile mekanı yaşanabilir bir yaşam alanına dönüştürmelidir. PVC çift camlı pencere ve kapı sistemleri ile konut içinde ki yıllık enerji tüketiminiz %35-40 azalmış olur. Aydınlatma için kullanılan sistemin duvar ile daha sonradan oluşturulan alçıpan kartonpiyer arasına yerleştirilerek aydınlatma sağlanmasına gizli ışık işlemi denir.

 

 

 

 

 

İzmir Konak Ev-Ofis Dekorasyonu,

Karabağlar İzmir Ev-Ofis Dekorasyonu,
İzmir Bayraklı Ev-Ofis Dekorasyonu,
Narlıdere İzmir Ev-Ofis Dekorasyonu,
İzmir Gaziemir Ev-Ofis Dekorasyonu,
Karşıyaka İzmir Ev-Ofis Dekorasyonu,
Bu haber ile ilgili yorumlar

Yorumlar

İsim Mail
 
Yazılan yorumlar