İzmir Halı Yıkama Fiyat Listesi Bayraklı

17 Haziran  2017 Cumartesi - 10:20 izmir-servisi.com
Halı yıkama fabrikamızı denedikten sonra, sizinde başkalarına tavsiye edeceğinizden eminiz. İzmir da halı yıkama hizmetini,doğru kalitede,doğru ekipmanla,doğru adreste,doğru zamanda,en uygun fiyatla sunuyoruz. Bizi arayarak her türlü bilgiye ulaşabilirsiniz

 

İzmir Halı Yıkama Fiyat Listesi Bayraklı

İzmir Halı Yıkama Fiyat Listesi Bayraklı Yorgan yıkama uygulaması için ehemmiyet edilecek bir husus; renklilerin ve beyazların yıkanmasında uygulanacak ayrı yıkama teknikleridir. İpliklerinin kısa ve uzun olduğu, ipek karışımlı şagi veya el dokuma şagi diye adlandırdığımız halılar hav diplerine toz toplaması, mayt ve anti hijyenin en çok görüldüğü halılardır. 


İzmir Halı Yıkama Fiyat Listesi Bayraklı Halı çeşitlerine göre halı yıkama şampuanı, derecelendirilmiş su, kurutma odası, nem oranı gibi bir çok önem uzmanlar tarafından kontrol edilerek halıların yıkanması sağlanmaktadır. 

İzmir Halı Yıkama Fiyat Listesi Bayraklı İzmir halı yıkama olarak tecrübeli bir birikime sahibiz. Halı yıkama işlemlerinde kullandığımız en kaliteli halı yıkama şampuanları neticesinde evinizde temizliği derinden işlemiş olacaksınız. Halı yıkama işinin tamamlanmasının peşinden halılarınız adresinize ücretsiz olarak teslim edilmektedir . İzmir ister evinizde,isterseniz evinizden alıp aynı gün arasında temizleyip bakteriyel temizliğini de yapıp adresinize teslim ediyoruz. Gelişen teknolojiyi yakından takip eden firmamız, sizlere daha kaliteli hizmet vermek adına, ekipmanlarına özen göstermektedir. İşlemler tamamlandığında halılarınız paketlenir ve ilk günkü gibi adresinize teslim edilir. 

 

 

 

 

 

İzmir Halı Yıkama Fiyat Listesi Konak,

Buca İzmir Halı Yıkama Fiyat Listesi,
İzmir Halı Yıkama Fiyat Listesi Karabağlar,
İzmir Halı Yıkama Fiyat Listesi Narlıdere,
Gaziemir İzmir Halı Yıkama Fiyat Listesi,
İzmir Halı Yıkama Fiyat Listesi Çiğli,
Bu haber ile ilgili yorumlar

Yorumlar

İsim Mail
 
Yazılan yorumlar