İzmir Halı Yıkama Fiyat Listesi Konak

15 Haziran  2017 Perşembe - 09:48 izmir-servisi.com
İşyerlerinizde, ofislerinizde, evlerinizde, camii veya kurslarda duvardan duvara sabitlenmiş olan halı veya halıflekslerinizi yerinde yıkama uzman kadromuz ve son sistem yerinde halı yıkama makineleri ile temizlik garantisi vermek şartı ile yerinde yıkıyoruz

 

İzmir Halı Yıkama Fiyat Listesi Konak  

İzmir Halı Yıkama Fiyat Listesi Konak Hint halısı yıkama temizleme hizmeti yaptırırken, önem etmeniz gereken bir çok konuya sizler için önem ediyoruz. İzmir halı yıkama firması olarak, evinize teslim etmiş olduğumuz halılarınız ile ilgili her türlü şikayet ve öneriyi ciddiye alıyoruz. Hijyenik ve tertemiz bir boyutda halılarınızı kullanmak istiyorsanız kesinlikle bir halı yıkama fabrikasına halılarınızı göndermeniz gerekmektedir. Halı yıkatmadaki ilk tercihiniz gibi tam donanımlı bir yıkama fabrikası olmalıdır. Kurutma bölümü tamamen kapalı kurutma bölümüne alınan halılarınız nem alma ve kurutma makinasıyla dört mevsim %100 kurutulur. 


İzmir Halı Yıkama Fiyat Listesi Konak Biz İzmir halı yıkama olarak, bünyan halısı yıkarken halılarınızın dokusunu tanıyarak, uygun yıkama tekniği ile halılarınızı yıkıyoruz. 

İzmir Halı Yıkama Fiyat Listesi Konak Step halı yıkama aşamasının tüm safhalarında yumaşatılmış su, renk koruyucu, bitkisel ve antibakteriyel halı şampuanı kullanarak yıkama yapmaktayız. Temizlenen halılarınız teslim ettiğiniz biçimde, rulo yapılmış olarak kapınıza kadar getirilmektedir. Halı yıkamalarınızda anti-bakteriyel ve anti- alerjik ürünler kullanılmaktadır. 

 

 

 

 

 

İzmir Halı Yıkama Fiyat Listesi Buca,

Bayraklı İzmir Halı Yıkama Fiyat Listesi,
İzmir Bornova Halı Yıkama Fiyat Listesi,
İzmir Halı Yıkama Fiyat Listesi Narlıdere,
İzmir Halı Yıkama Fiyat Listesi Çiğli,
Gaziemir İzmir Halı Yıkama Fiyat Listesi ,

 

Bu haber ile ilgili yorumlar

Yorumlar

İsim Mail
 
Yazılan yorumlar