İzmir Karşıyaka- Çiğli Ev-Ofis Dekorasyonu

13 Haziran  2017 Salı - 09:50 izmir-servisi.com
Sizde badanacı, boyacı, tadilat ustaları, ev dekorasyonları gibi her şeyi fiyatları ve planlamasını bizi arayarak öğrenebilirsiniz. İşçilik mevzusunda adından sıkça söz ettiren firmamız ile, İzmir arasında tadilat işlerinde donanımlı bir durumda yola çıkarak, bu işte sizlere benzersiz malzemeler ve fikirler ile evinizi yeniliyoruz.

 

İzmir Karşıyaka- Çiğli Ev-Ofis Dekorasyonu

İzmir Karşıyaka- Çiğli Ev-Ofis Dekorasyonu Tamamladığımız çalışmalar içerisinde mağaza tadilatı,banka tadilatı,restoran tadilatı,kafe tadilatı,büro tadilatı ve hastane tadilatı gibi çalışmalar bulunmaktadır. sade bir mutfaktan çok renkli bir mutfak dekorasyonu yapacağımızı ve mutfağınızı renklendireceğimizi taahhüt ediyoruz. . 


İzmir Karşıyaka- Çiğli Ev-Ofis Dekorasyonu Mutfak tezgahının üstünde kullanacağınız prizlerin sızdırmaz, kapaklı ve topraklı olmasına değer edin ve küçük ev aletlerinin sayısının ne kadar çok olduğunu göze alarak 2’li yada 3’lü minimum 3 takım priz koydurmayı unutmayın. Dekorasyonda malzeme ve renk uyumu önemli olduğu kadar işçilikte çok önemli bir unsurdur. 

İzmir Karşıyaka- Çiğli Ev-Ofis Dekorasyonu  PVC çift camlı pencere ve kapı sistemlerini tercih etmeye çalışmalısınız. evinizi A’dan Z’ye tadilat hususunda hayatınıza renk katabilir, sorunlarınızı çözebiliriz. Ev ve iş yeri dekorasyonu veya tadilatı anlam gerektiren bir konudur. Tek bir telefon açın bütün boya ve badana işlerinizden kurtulun. Seramik, banyo dolapları, vitrifiye ve aksesuar ürünlerinde en son yenilikleri yakından takip eden mimarlarımız ve uzman ekibimiz size kusursuz çalışma ile banyonuzu yenilemeye hazırız. laminant parke, masif pake ve rabıta parkelerin satış ve montajını Türkiye’nin her noktasında başarılı bir boyutda yürütmekteyiz. Evinizin, işyerinizin ya da ofisinizin tadilata ihtiyacı var ise çok yüksek bir yapıda a’dan z’ye tadilat yapan bir telefon kadar yakınınızdayız. Banyo dolapları ahşap, metal, cam, alüminyum profil gibi aksesuarlarla banyo dolaplarına zerafet katabilirsiniz. Asma tavan aydınlatmanın ideal yapılmasında ve enerji tasarrufunda kritik rol oynamaktadır.

 

 

 

 

 

İzmir Konak Ev-Ofis Dekorasyonu,

Karabağlar İzmir Ev-Ofis Dekorasyonu,
İzmir Buca Ev-Ofis Dekorasyonu,
Bayraklı İzmir Ev-Ofis Dekorasyonu,
İzmir Narlıdere Ev-Ofis Dekorasyonu,
Gaziemir İzmir Ev-Ofis Dekorasyonu,

 

Bu haber ile ilgili yorumlar

Yorumlar

İsim Mail
 
Yazılan yorumlar