İzmir Konak Ev-Ofis Dekorasyonu

08 Haziran  2017 Perşembe - 12:43 izmir-servisi.com
İzmir ev ve iş yerleri doğalgaz tesisatı, tadilatı ve sıfır doğalgaz tesisatı kurulumu yapıyoruz. İzmir en güzel boya çalışmaları yapan firma olma gururunu da yaşamaktayız. Dekorasyon bir evi yada işyerini öne çıkaran ve gösterişli yapan en önemli unsurdur.

 

İzmir Konak Ev-Ofis Dekorasyonu

 

 


İzmir Konak Ev-Ofis Dekorasyonu Kolay yapı alması alçıpanın faydalarındandır ve bu sayede değişik şekillerde iç mekan işi yapmanıza olanak sağlar. Firmamız şu anda su tesisatı, mobilya laminant, elektrik tesisatı, fayans, ev aletleri, musluk, gider açma, sıva, kapı, pimapen tamiratı gibi her türlü tamiratı yapmaktayız. Banyonuz eski bir tasarıma mı sahip seramikleri yıllar öncesinden kalma gibi mi veya yerden tasarruf edemiyorsanız ergonomik yerden tasarruf eden tasarımlar ile banyonuzu tadilat yapalım. Elektrik tesisatında bina içi donanım kadar dairenin donanımı da önemlidir. 

İzmir Konak Ev-Ofis Dekorasyonu Parke temizliği haftada asgari bir defa yapılması gereken bir işlemdir, tozları almak için ucuna parkeleri çizmeyecek yumuşak bir aparat takılmış elektrik süpürgesi kullanmak gerekir. İzmir ev, atölye, bina, ofis gibi birçok kullanım alanının elektrik tesisatları için spesifik çözümleri önce projelendirip sonra, uygulamaya koyacak niteliklerle sizlere en güzel hizmet vermeyi amaç edinmekteyiz. İlk defa uygulanacağı yüzeylerde kirli veya gevşek dokular, eski boyalı yüzeylerde de kabaran ve tozuyan kısımlar temizlenir. 

İzmir Konak Ev-Ofis Dekorasyonu İlk önce yer fayansını döşerseniz, duvar fayansının çizgilerini yerdekilere göre ayarlamakta biraz zorlanabilirsiniz ve görüntü bozukluğu yaşayabilirsiniz. Ahşap zeminlerin iklim şartlarına bağlı olarak genleşme veya daralma ihtimali de vardır. Fayanslarınızı konularında uzman ustalar ile döşüyoruz. anahtar teslim işlerinizde ve elektrik tesisatı ile ilgili problemlerinize de garantili ve kaliteli hizmet sunuyoruz.
 
 
 
 
 
 

İzmir Buca Ev-Ofis Dekorasyonu,
İzmir Bayraklı Ev-Ofis Dekorasyonu,
İzmir Bornova Ev-Ofis Dekorasyonu,
İzmir Narlıdere Ev-Ofis Dekorasyonu,
İzmir Çiğli Ev-Ofis Dekorasyonu,
İzmir Karşıyaka Ev-Ofis Dekorasyonu,

 

Bu haber ile ilgili yorumlar

Yorumlar

İsim Mail
 
Yazılan yorumlar