Karşıyaka- Çiğli Antibakteriyel Halı Yıkama Fabrikası

30 Mayıs  2017 Salı - 08:36 izmir-servisi.com
İzmir halı yıkama firmaları olarak, çalışmalarında güven çerçevesi arasında yükümlülüklerini sürdüren firmaları arasında yer almaktayız. Bizim tesisimiz sadece halı yıkama işi yapan, temizlenmiş bir ortamı olan, halı yıkama için geliştirilmiş toz alma, otomatik yıkama ve sıkma makineleri bulunan bir tesistir.

 

Karşıyaka- Çiğli Antibakteriyel Halı Yıkama Fabrikası

Karşıyaka- Çiğli Antibakteriyel Halı Yıkama Fabrikası Firmamız yöntem altyapısı ve servis hizmeti sonucunda İzmir şehrinin birçok semtine, hint halısı yıkama ve temizleme hizmeti vermektedir. Halıları temizlerken sert fırça kullanılmamasına da her zaman önem edilmelidir. 


Karşıyaka- Çiğli Antibakteriyel Halı Yıkama Fabrikası Güneş çok iyi kurutuyor olsa da aslında halının renklerinin solmasına, halıda değişik kokuların oluşmasına sebebiyet verebilmektedir. Dekorasyona uyumu kadar, hanımefendiler için halıların temizliği de oldukça önemlidir. Bünyan halısı oldukça hızlı yıkanmalı ve bekletilmeden sıkılmalıdır. 


Karşıyaka- Çiğli Antibakteriyel Halı Yıkama Fabrikası Biz halılarınız mevzusunda devreye girip sizi bu sağlıksız bir ortamdan kurtarmak hem de o üzerinde bir ömrünüzü geçirdiğiniz halıları eski görümüne ve doğru bir yaşam alanı haline getirmek için varız. İzmir Step halı yıkama aşaması diğer halı yıkama metotlarından farklı uygulamalarla gerçekleştirilir. İzmir yorgan ve battaniye olarak tecrübemiz ve son sistem makinalarımızla garantili hizmet sunmaktayız. Uzun süre kullanılmadan muhafaza edilmesi düşünülen yorganlarınız, talep etmeniz durumunda güve ve diğer haşerelere karşı da ilaçlanabilmektedir. İzmir halı yıkama çalışmaları çerçevesinde halı kenarlarına overlok çalışmaları yapılır.

 

 

 

 

 

İzmir Gaziemir Antibakteriyel Halı Yıkama Fabrikası,

Bornova İzmir Antibakteriyel Halı Yıkama Fabrikası,
İzmir Karabağlar Antibakteriyel Halı Yıkama Fabrikası,
Bayraklı İzmir Antibakteriyel Halı Yıkama Fabrikası,
İzmir Buca Antibakteriyel Halı Yıkama Fabrikası,
Konak İzmir Antibakteriyel Halı Yıkama Fabrikası,

 

Bu haber ile ilgili yorumlar

Yorumlar

İsim Mail
 
Yazılan yorumlar