Karşıyaka- Çiğli Halı Yıkama Firmaları İzmir

06 Haziran  2017 Salı - 12:31 izmir-servisi.com
Halılarınızı tamamen kapalı bir ortamda ısı izolasyonu yapılmış, kir, toz, baca dumanı ya da egzoz gazlarına mağruz bırakmadan tamamen temizlenmiş bir yapıda kurutmaktayız. Kilim temizleme ve kilim tamiratı yine İzmir firmamız tarafından gerçekleştirilmektedir. Temizlik her zaman kadınlar tarafından önemsenen bir durumdur.

 

Karşıyaka- Çiğli Halı Yıkama Firmaları İzmir

Karşıyaka- Çiğli Halı Yıkama Firmaları İzmir Fabrikamızda kullandığımız yüksek halı yıkama, ekipmanları ve deterjan devamında halılarınızdan bütün lekeleri halınıza zarar vermeden temizlemekteyiz. İzmir halı yıkama olarak, bizimle her açıdan memnun olacaksınız. Halı yıkama işlemleri için taşıma servisi düzenli olmalı ve her bölgeye aynı kalitede hizmet sunmalıdır. %100 Müşteri memnuniyeti öncelikli hedefimizdir. Halılarınız merkezimizde son teknoloji makinelerimizde yıkanır ve hızlı bir boyutda kurutulur. İnsanlık tarihi kadar eski olan temizlik kavramı, ilerleyen zamanın koşullarına bağlı olarak farklı evrimler geçirmiş ve günümüze kadar temel insan gereksinimi olarak gelmiştir. 


Karşıyaka- Çiğli Halı Yıkama Firmaları İzmir  Antika halı yıkama yaparken kullanılan su, fırça ve şampuan oldukça önemlidir; bu üç bileşimi iyi kullanmak gerekiyor ki, buda tecrübeyle sabittir; Antika halıların yaşları oldukça eskidir, bu halılara bir bebeğe dokunuş edasıyla hareket etmek gerekir, negatif takdirde halının sonu gibi bir sonuçla karşılaşılabilir. 

Karşıyaka- Çiğli Halı Yıkama Firmaları İzmirbünyesinde faaliyet gösteren yerinde yıkama ekiplerimiz evlerinizde bulunan koltuk, çekyat, duvardan duvara halılarınızın temizliğini son derece titizlikle ve profesyonelce yapmaktadır. Makinalar yardımıyla yıkanan battaniyeleri ve yorganları toz toprak bulaşmaması için kapalı mekan kurutma odalarımızda kuruttuktan ve nem alma odalarımızda tamamen nemden arındırdıktan sonra, son kontrollerini yapıp ambalajlayarak evinize teslim ediyoruz. İzmir halı yıkama olarak temizlik güvencesi vermekteyiz . Halı temizleme maddelerinde insan sağlığını tehdit eden kimyasallar içermemelidir. 

Karşıyaka- Çiğli Halı Yıkama Firmaları İzmirTül perde yıkama, zebra perde yıkama, kadife perde yıkama, stor perde yıkama, fon perde yıkama hizmetleri. Halı yıkama konularında deneyimli olan firmamız kendine güvenini göstermek için halılarınızı garantili yıkıyor. Yaşam alanlarınızda temiz bir halım olsun diyenlerin güveneceği tek adresi firmamız .

 

 

 

 

 

Konak Halı Yıkama Firmaları İzmir,

Halı Yıkama Firmaları İzmir Karabağlar,
Buca Halı Yıkama Firmaları İzmir,
Halı Yıkama Firmaları Bayraklı İzmir,
Narlıdere Halı Yıkama Firmaları İzmir,
Halı Yıkama Firmaları İzmir Gaziemir,

 

Bu haber ile ilgili yorumlar

Yorumlar

İsim Mail
 
Yazılan yorumlar