Karşıyaka- Çiğli İzmir Halı Yıkama Fiyatları

16 Mayıs  2017 Salı - 13:16 izmir-servisi.com
Firmamız halı yıkama aşaması ile sevdiğiniz, gözünüz gibi baktığınız tüm halılarınız özenli bir yapıda yıkanarak istenen yıkama talimatları çerçevesinde temizlenir. İzmir halıfleks yıkama temizleme hizmetinde her müşteri, firmamız için çok önemlidir

 

Karşıyaka- Çiğli İzmir Halı Yıkama Fiyatları

Karşıyaka- Çiğli İzmir Halı Yıkama Fiyatları Her temizlik firması zebra perdelerinizi temizleyemez ancak yılların tecrübesiyle perde temizliği yapan İzmir firmamız, zebra perdelerinizi evinizden sökerek temizleyip, yerinde montajını yapmaktadır. İzmir halı yıkama firmamız, halılarınızı evinizin nadide parçaları haline tekrar getiriyor. koltuk yıkama şirketi olarak,koltuk yıkama konularında üstün çözümler sunmaktayız. Lütfen halılarınızı bildiğiniz ve güvenilir olduğunuz firmalara emanet ediniz. Halınızın kullanılan yerleri ile kullanılmayan yerleri içerisinde zamanla renk farkı oluşması normaldir. İzmir geneli overlok hizmeti ile halılarınıza hiçbir zarar gelmeden yapmaktayız. 


Karşıyaka- Çiğli İzmir Halı Yıkama Fiyatları Halılarınızı yıkarken, firma olarak temizliğine sizin kadar değer veriyoruz. 


Karşıyaka- Çiğli İzmir Halı Yıkama Fiyatları İşi bilen ve boyutunda deneyimli kişilerle çalışmaktayız. İzmir genelinde stor perde yıkama hizmeti ev ve işyerlerinizden ücretsiz servislerimizle alınan stor perdeleriniz uzman ekibimiz sonrasında tozdan kirden ve lekeden tamamen arındırıyoruz. Piyasadaki deterjanların büyük çoğunluğu, ağartıcı maddeler içerdiği için yıkamada kesinlikle kullanılmamalıdır. Battaniyeleriniz fabrikamıza girmeden önce bir gram tozunda yaklaşık yüz elli bin mikroorganizma ve yüz milyona yakın mikrop bulunmakta iken, yıkama ve dezenfekte havuzuna girdikten sonra, bu mikroplardan eser kalmaz ve tamamen arınır. Gündelik hayatımızda son derece rağbet gören eşyalarımızdan birisi şüphesiz ki halılarımız diyebiliriz. 


Karşıyaka- Çiğli İzmir Halı Yıkama Fiyatları Fabrikamızda yıkanacak halılar sizin bize emanetinizdir. 

 

 

 

 

Konak İzmir Halı Yıkama Fiyatları,

Karabağlar İzmir Halı Yıkama Fiyatları,
Buca İzmir Halı Yıkama Fiyatları,
Bayraklı İzmir Halı Yıkama Fiyatları,
Narlıdere İzmir Halı Yıkama Fiyatları,
Gaziemir İzmir Halı Yıkama Fiyatları,

 

Bu haber ile ilgili yorumlar

Yorumlar

İsim Mail
 
Yazılan yorumlar