Konak İzmir Antibakteriyel Halı Yıkama Fabrikası

25 Mayıs  2017 Perşembe - 10:50 izmir-servisi.com
Gelişmiş halı yıkama tesislerimiz ile İzmir halı yıkama işlemlerini en hatasız koşullarda yürütüyoruz. İzmir halı yıkama hizmetimiz ile sizlere halı yıkama sektöründe yenilikçi ve kusursuz çalışmalar sunmaktayız. Halı yıkamalarınız için işimizde gösterdiğimiz sabır ve özen ile müşterilerimize halılarında en güzel temizliği sağlıyoruz.

 

Konak İzmir Antibakteriyel Halı Yıkama Fabrikası

Konak İzmir Antibakteriyel Halı Yıkama Fabrikası İzmir içindeki tüm ilçelere hizmet vermekteyiz. Halılarınızı tamamen kapalı bir ortamda ısı izolasyonu yapılmış, kir, toz, baca dumanı ya da egzoz gazlarına mağruz bırakmadan tamamen temiz bir durumda kurutmaktayız. 


Konak İzmir Antibakteriyel Halı Yıkama Fabrikası Sitemizde bize ulaşabileceğiniz telefon numaralarımızı bulabilir ve hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Halı yıkama ile ilgili garanti veren firmamızla hizmetinizdeyiz. 


Konak İzmir Antibakteriyel Halı Yıkama Fabrikası Tüketici olarak İzmir şehrinde halı yıkama hizmeti alacağınız zaman firmanın gerçekten halı yıkama fabrikası olduğundan sağlıklı olunuz. Kurutma bölümü tamamen kapalı kurutma bölümüne alınan halılarınız nem alma ve kurutma makinasıyla dört mevsim %100 kurutulur. İzmir halı yıkamada bozulmuş el dokuma halılarınızı düzeltiyoruz. En kaliteli halı yıkama firması . İpek halı yıkama da iplik yapısı, dokuma tekniği kullanılarak ve boya cinsi göz önüne alınarak, gerekli yıkama tekniği ile temizlenmelidir. amacımız; sizlere modern doğru ileri çalışan sistemli müşteri memnuniyeti odaklı kaliteli bir işletmecilik hizmeti sunmaktır. Firmamızın referansı halılarını yıkadığı müşterilerin yüzlerindeki tebessümdür. 

 

 

 

 

 

Çiğli İzmir Antibakteriyel Halı Yıkama Fabrikası,

Konak İzmir Antibakteriyel Halı Yıkama Fabrikası,
Gaziemir İzmir Antibakteriyel Halı Yıkama Fabrikası,
Narlıdere İzmir Antibakteriyel Halı Yıkama Fabrikası,
Bayraklı İzmir Antibakteriyel Halı Yıkama Fabrikası,
Buca İzmir Antibakteriyel Halı Yıkama Fabrikası,

 

Bu haber ile ilgili yorumlar

Yorumlar

İsim Mail
 
Yazılan yorumlar