Konak Kombi Servisi İzmir

23 Temmuz  2017 Pazar - 12:22 izmir-servisi.com
Tüm yedek parçalarda daima bir sene gibi bir garanti süresi bulunması elbette kombi sahiplerini mutlu etmektedir. Petek temizliği ve kombi bakımı hem ekonomik hem de ısı olarak kış boyunca size daha büyük kazançlar sağlayacaktır.

 

 

Konak Kombi Servisi İzmir

Konak Kombi Servisi İzmir Kombi tamir elemanı, kombinizin tesisat tamiri, kart tamiri gibi işlemlerini gerçekleştirmeden önce yerinde tespit eder, kombi arızası nedenini size söyler. İzmir servisi yoğun kombi bakımı veya kombi arızaları talebi ile bir sonraki güne sarkabilmektedir. Dikkat servisimiz doğru servistir ve garanti dışı cihazlara bakmaktadır, garantisi devam eden cihazlarınız için yetkili kombi servislerini arayabilirsiniz. 


Konak Kombi Servisi İzmir servisi İzmir ferroli kombi servisi size telefon numarası kadar yakın. kombinizin bakım işlemlerini yaz aylarında veya kış mevsimi başlangıcında yaptırmanız en özel zaman tercihi olacaktır. 


Konak Kombi Servisi İzmir Bu işlemle yüzeylerdeki kireç çözülmez pas ve çamur tortuları sökülemezken Sadece radyatörler su ile yıkanmış olur tertemiz olmaz. Kombi servis işleri yetkili ve uygulama elemanlarımızca her gün, hafta sonları da dahil olmak üzere faaliyete açıktır. Kombi bakımı için gelen personelimiz öncelikle doğalgaz kullanıcısına neler yapılacağı hakkında kısa bir bilgi verir. Hangi yakıtı kullanırsanız kullanın bacanızı yılda minimum bir kere itfaiye ya da itfaiyenin yetkilendirdiği firmalara temizletin. Bizlere telefondan ve cepten mail adresimizden bizlere ulaşabilirsiniz. İzmir kombi servisi, tüm kombi modellerinin bakım ve onarım işlemlerini mükemmel durumda ve ekonomik fiyatlarla gerçekleştirmektedir. Cihazınızı uzun ömürlü kullanmak isterseniz kesinlikle her yıl bakım yaptırmalısınız. Hermetik ve bacalı kombilerin fanının çalışması mutlaka kontrol edilmeli ve gerekli temizlik yapılmalıdır. 

 

 

 

 

 

 

Buca Kombi Servisi İzmir,

Bayraklı Kombi Servisi İzmir,
Narlıdere Kombi Servisi İzmir,
Gaziemir Kombi Servisi İzmir,
Çiğli Kombi Servisi İzmir,
Hatay Kombi Servisi İzmir,
Bu haber ile ilgili yorumlar

Yorumlar

İsim Mail
 
Yazılan yorumlar