LG Beyaz Eşya Servisi İzmir Karşıyaka- Çiğli

13 Haziran  2017 Salı - 09:45 izmir-servisi.com
tüm beyaz eşya, klima, kombi markalarına hizmet sunuyor ve sizlere bakım / onarımı yapılan cihazlarınıza işçilik ve parça garantisi vermekteyiz.

 

LG Beyaz Eşya Servisi İzmir Karşıyaka- Çiğli

LG Beyaz Eşya Servisi İzmir Karşıyaka- Çiğli beyaz eşya tamir ve bakım servisi çağrı merkezimiz, haftanın 7 günü 09:00 – 21:00, saat boyunca servis taleplerinizi kayda almaktadır. Günümüzde yeni nesil tüketiciler özellikle ev yaşamlarının tüm alanlarında bu cihazlarla yaşadıkları için belki çok kıymetini bilemeyebilirler. 


LG Beyaz Eşya Servisi İzmir Karşıyaka- Çiğli Mutfağınızdaki en büyük yardımcınız olan beyaz eşyalarının her türlü servis işlerini servislerinden alabilirsiniz. Hijyen açısından oldukça önemli olan bulaşık makineleri, şayet yıkama yapmıyorsa, elektrik kaçağı yapıyorsa, su tahliyesi yapmıyorsa ya da tuş takımında bir problem varsa servis desteğine ihtiyacınız var demektir. Bozulmuş bulaşık ve çamaşır makinenizi tamir ediyoruz. 

LG Beyaz Eşya Servisi İzmir Karşıyaka- Çiğli Yılların birikimi, tecrübeli metod kadro geniş servis servis ağı ve güçlü yedek parça stoklarıyla metod servis hizmetini vermektedir. Servisimize ulaşabilmek için çağrı merkezimize numarasından merkezimize ulaşıp istek ve taleplerinizi söyleyebilir. Mobil servis anlayışı ve güçlü uygulama kadromuz ile 7/24 hizmetinizdeyiz. Teknolojiyi yakından takip eden ve bu takip ile birlikte farkını ortaya koyan firmamıza sizler de iletişim numaramızdan ulaşabilir ve aşama destek hizmeti de alabilirsiniz. Vestel servisi olarak İzmir her mahallesine beyaz eşya servis, güçlü servis altyapısı ile etkili, kaliteli, ilgili, müşteri odaklı ve hızlı bir hizmet almanızı sağlamaktaıdr. Teknik hizmet sunan firmamız buzdolabı servisi faaliyet alanında da uzman personeli ve kaliteli donanımıyla tüm arızalar için yanınızdadır.

 

 

 

 

 

LG Beyaz Eşya Servisi İzmir Konak,

LG Beyaz Eşya Servisi İzmir Karabağlar,
LG Beyaz Eşya Servisi İzmir Buca,
LG Beyaz Eşya Servisi İzmir Bayraklı
LG Beyaz Eşya Servisi İzmir Narlıdere,
LG Beyaz Eşya Servisi İzmir Gaziemir, 

 

 

 

 

Bu haber ile ilgili yorumlar

Yorumlar

İsim Mail
 
Yazılan yorumlar