LG Beyaz Eşya Servisi İzmir Konak

08 Haziran  2017 Perşembe - 12:37 izmir-servisi.com
Beyaz eşya sektöründe uzman ekibimiz sayesinde, yaşadığınız problemlerin tekrar yaşanmamasını sağlamak için sahip olunan ürünler hakkında bilinçli müşteri profili meydana getiriyoruz.

 

 

LG Beyaz Eşya Servisi İzmir Konak

LG Beyaz Eşya Servisi İzmir Konak Servisimizin başlıca faaliyet alanları buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, klima ve kombi dir. Tüm bakımları ve onarımları yapıldıktan sonra, en kısa zamanda adresinize getirilip montajı yapılır. Bakım işinden montaja, arıza onarım, yedek parça ve aksesuardan tüm ihtiyaçlarınıza kadar üstün elemanları ve tam donanımlı ekipmanları ile beyaz eşyalarınız ilk günkü performanslarına geri kavuşacak. Yeşilyurt servisi olarak siz değerli müşterilerimize nitelikli hızlı bekletmeksizin servis hizmeti sunmaktayız. 


LG Beyaz Eşya Servisi İzmir Konak Beyaz eşya arıza veya parça değişimi ile ilgili aşama sorunlarınızda servisi arayabilirsiniz. 

LG Beyaz Eşya Servisi İzmir Konak Bulaşık makinenizdeki problemlerinizi tecrübeli ekip arkadaşlarımız ile gerekli bakımı ve onarımı göstererek uzun vadeli kalıcı çözümler sunmaktayız. Yeşilyurt aşama servisi olarak ve İndesit marka cihazlarınızın tamir bakım onarım işleriniz yapılır Yeşilyurt kombi tamiriniz itina ile yapılır. Saat gecenin kaçı olduğu bizim için hiç önemli değil, sürekli olarak servis kaydı alan operatörlerimiz sizlere sabahın ilk saatlerine ya da çalışan müşterilerimiz için iş çıkış saatlerine dahi randevu verebiliyor. Firmamızla iletişime geçmek için belirli bir saati beklemenize gerek yok. Güler yüzlü personelimiz size ürününüzün arızasıyla ilgili bilgi verecektir

 

 

 

 

 

LG Beyaz Eşya Servisi İzmir Buca,

LG Beyaz Eşya Servisi Karabağlar İzmir,
LG Beyaz Eşya Servisi İzmir Bayraklı,
LG Beyaz Eşya Servisi Narlıdere İzmir,
LG Beyaz Eşya Servisi İzmir Çiğli,
LG Beyaz Eşya Servisi Karşıyaka İzmir,

 

Bu haber ile ilgili yorumlar

Yorumlar

İsim Mail
 
Yazılan yorumlar