Narlidere-Gaziemir Halı Yıkama Fabrikası İzmir

14 Haziran  2017 Çarşamba - 09:54 izmir-servisi.com
Son teknoloji halı yıkamma makinaları ve halınızın hassaslık seviyesine uygun yıkama seçenekleri ile sorunsuz hizmet veren halı yıkama şirketimiz; uygun fiyatları ile halınızda herhangi bir zarara sebep olmadan detaylı temizliğini sağlamaktadır.

 

Narlidere-Gaziemir Halı Yıkama Fabrikası İzmir

Narlidere-Gaziemir Halı Yıkama Fabrikası İzmir Çıkmak bilmeyen halı lekeleriniz için tüm yöntemleri bir bir denediniz mi, hala lekeler halınızın üzerinde bulunuyor ve sizlerin sinirlerini bozuyorsa firmamız tarafından tüm kirli lekeye sahip halılarınız teslim alınıp, tekrar teslim edildiğinde tüm lekelerin yok olduğuna şahit olabilirsiniz. Yerinde halı yıkama fiyatları, firmalar içerisinde verilen yıkama hizmetinin kalitesine tam ve kusursuz orantılı olarak değişmektedir. Vaktinizin ve naktinizin sizler için oldukça değerli olduğunu biliyoruz. 


Narlidere-Gaziemir Halı Yıkama Fabrikası İzmir Sizin her söylediğinizi ciddiye alan ve %100 müşteri memnuniyeti sağlayan firmamızla çalışmaktan memnun kalacağınıza garanti veriyoruz. Öncelikle kaba leke ve tozlarından arındırdığımız halıları otomatik makinemizde yıkadıktan sonra, bekletmeden sıkma makinemizde sıkıyoruz. Hızlı ve pratik iş bitirme potansiyelleri sonrasında halılarınızın yıkanması, kurutulması ve size yeniden teslim edilmesi beklediğinizden daha hızlı boyutda gerçekleşmektedir. 

Narlidere-Gaziemir Halı Yıkama Fabrikası İzmir Tamamen kuruduktan sonra kontrol işinden geçen ürünler paketleme servisine gönderilir ve adresinize teslim edilir. Halılarınızın görsel ve şekilsel olarak herhangi bir bozukluğa uğramayacağına güvenli olabilirsiniz. sizlere kaliteli bir hizmet sunuyor halılarınızı evinizden teslim alıyor ve evinize teslim ediyor. 

 

 

 

 

 

Konak Halı Yıkama Fabrikası İzmir,

Karabağlar Halı Yıkama Fabrikası İzmir,
Buca Halı Yıkama Fabrikası İzmir,
Bayraklı Halı Yıkama Fabrikası İzmir,
Karşıyaka Halı Yıkama Fabrikası İzmir,
Çiğli Halı Yıkama Fabrikası İzmir,
Bu haber ile ilgili yorumlar

Yorumlar

İsim Mail
 
Yazılan yorumlar