Narlidere-Gaziemir İzmir Antibakteriyel Halı Yıkama Fabrikası

31 Mayıs  2017 Çarşamba - 09:55 izmir-servisi.com
Kaliteli hizmet sunumunu artırmak ve müşteri memnuniyetini maksimize etmek için, sürekli işler yürütmekteyiz. Halılarınız alınmadan önce halı yıkama servis bölgenize ait yetkili personelimiz tarafından aranıp ayrıntılı bir boyutda bilgilendirilirsiniz.

 

Narlidere-Gaziemir İzmir Antibakteriyel Halı Yıkama Fabrikası

Hereke halısı mutlaka tek tek yıkanmalıdır. Halınız; kusursuz koşullarda, düzgün tekniklerle defenzekte edilerek yıkanmadığı sürece derinline temizlenip, mikroplardan arınmaz, çeşitli hastalıklarla, alerjiye yol açar. İzmir Halı Yıkama firmaları içerisinde, sizler için araştırıp bulduğumuz İzmir içerisindeki halı yıkama firmaları arasındaki hassas firmaları sitemizde bulabileceksiniz. 

Şirketimizde yapılan işlemlerden sonra, halılarınız bundan sonra daha hijyenik ve ferah olacaktır. Kış aylarında oldukça fazla kullanılan yün yorganlar kir, leke, toz, ter vesaire gibi nedenlerle kirlenmektedir. İzmir halı yıkama firmamızda yorgan, battaniye yıkanır. 

İzmir halı yıkama fabrikası uygulamalarında; sırası gelen halılara tek tek dezenfekte süreci uygulanır. Halılarınız özelliklerine göre ayrılır. Halılarınızın kirinden bundan böyle şikayet etmeyin, bizi arayın. Siz değerli müşterilerimizin sağlını da düşünerek en son teknoloji halı yıkamayı İzmir şehrine getirdik.

 

 

 

 

 

 

İzmir Karşıyaka Antibakteriyel Halı Yıkama Fabrikası,

Bornova İzmir Antibakteriyel Halı Yıkama Fabrikası,
İzmir Çiğli Antibakteriyel Halı Yıkama Fabrikası,
Bayraklı İzmir Antibakteriyel Halı Yıkama Fabrikası,
İzmir Buca Antibakteriyel Halı Yıkama Fabrikası,
Konak İzmir Antibakteriyel Halı Yıkama Fabrikası,

 

Bu haber ile ilgili yorumlar

Yorumlar

İsim Mail
 
Yazılan yorumlar