Narlidere-Gaziemir İzmir Su Tesisatı Yenileme

07 Haziran  2017 Çarşamba - 12:43 izmir-servisi.com
İzmir robotla su kaçağı bulma işlemiyle pimaş hatlarınızda bir problem varsa kırma süreci yapılmadan sorun bulunur. Son model cihazlarla su kaçağını atık sularda da bulabilmekteyiz. Seneler önce hiçbir firma sorunlu bölgenin tam yerini ortaya çıkaramazken, bugün su tesisatçılığında bunun tam kötü bir biçim söz konusudur.

 

Narlidere-Gaziemir İzmir Su Tesisatı Yenileme

Narlidere-Gaziemir İzmir Su Tesisatı Yenileme Tıkanan klozetin, lavabonun sıvı akışı yavaşlar ve pis su banyonun giderinden taşmaya başlar. Gediz sakinleri su kaçağı tespit servisi üzerine, Gediz firmamızın kırmadan su kaçağı tespiti hizmetini verdiğini bilirler. 


Narlidere-Gaziemir İzmir Su Tesisatı Yenileme  Lavabo açıcıları hem sağlığımız açısından zararlıdır, hem de doğru bir çözüm yolu değildir. Kombideki tesisat filtresi sökülüp temizlenmeli. 

Narlidere-Gaziemir İzmir Su Tesisatı Yenileme Herkesin gözünü korkutan su kaçağı var denildiğinde daha düne kadar tespit edilme operasyonunda bile strese neden oluyordu. Deneyimli ekiplerimiz kırmadan su kaçağı tespiti yapmaktadır. Bazen küvet tıkanıklığı yaşanır, bazen lavaboda tıkanıklık meydana gelebilir. Tuvalet tıkandı, küvet tıkandı, lavabo tıkandı derken tüm yaşam düzeniniz alt üst olur. Kırmadan su kaçağı bulma cihazları sonucunda ve ilaçlama yöntemleriyle eski ve ilkel çözüm yöntemlerinin hiçbirine gerek kalmıyor. Eğer tespit edip onarım yaptığımız yerden tekrar bir sorun yaşarsanız 1 senelik garantimizden ücretsiz olarak faydalanabilmektesiniz. 

 

 

 

 

Konak İzmir Su Tesisatı Yenileme

İzmir Buca Su Tesisatı Yenileme
Karşıyaka İzmir Su Tesisatı Yenileme
İzmir Bornova Su Tesisatı Yenileme
Bayraklı İzmir Su Tesisatı Yenileme
İzmir Çiğli Su Tesisatı Yenileme

 

Bu haber ile ilgili yorumlar

Yorumlar

İsim Mail
 
Yazılan yorumlar