Regal Beyaz Eşya Servisi Bornova İzmir

13 Mayıs  2017 Cumartesi - 12:03 izmir-servisi.com
Beyaz eşya servisimiz ve parçalarımız 1 Yıl garantilidir. Günümüzde hemen her evde buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, elektrik süpürgesi, fırın kombi ve klima türü aletler bulunmaktadır.

 

Regal Beyaz Eşya Servisi Bornova İzmir

Regal Beyaz Eşya Servisi Bornova İzmir Beyaz eşya sektörünün en modern firmalarından biri olarak sorunlara pratik ve kalıcı çözümler sunuyoruz. Gelişen teknoloji beyaz eşyalara çok sayıda önemli ana görevlerinin yanında hayatımızı kolaylaştırmayı hedefleyen özellikler getirmiştir. 


Regal Beyaz Eşya Servisi Bornova İzmir Doğru tercih ortaya koyarak klimanız ve kombinizin uzun süreli ve daha en uygun çalışmasını sağlayabilirsiniz, bizim de en baş amacımız budur. Aradığınız fiyatlarda servis hizmeti için gördüğünüze inanın. Bozulan, ses çıkaran, program almayan, kirli suyu tahliye etmeyen çamaşır makinesi servisi çerçevesinde uygun fiyatla 1 yıl parça garantili tamir edilir. 


Regal Beyaz Eşya Servisi Bornova İzmir Söz konusu beyaz eşya olduğunda kişiler çok daha dikkatli olmaktadırlar. uzman teknisyenlerimizle çalışma öncesi ve sonucunda hiç bir zaman saygınlığımızı yitirmeden ve sizleri kırmadan, zor yapıda bırakmadan daima güven veren firmalar içinde lider konumda olduk. Tüm ev ve iş yerlerimizde kullandığımız cihazları bilinçli kullanmakta fayda var. Arıza onarım işlemlerinde aşama ekibimiz öncelikle yerinde onarım eğer olamayacak bir aşama ise atölyeye almaktadırlar.

 

 

 

 

 

Regal Beyaz Eşya Servisi Konak İzmir,

Regal Beyaz Eşya Servisi Karabağlar İzmir,
Regal Beyaz Eşya Servisi Buca İzmir,
Regal Beyaz Eşya Servisi Bayraklı İzmir,
Regal Beyaz Eşya Servisi Narlıdere İzmir,
Regal Beyaz Eşya Servisi Gaziemir İzmir,
Bu haber ile ilgili yorumlar

Yorumlar

İsim Mail
 
Yazılan yorumlar