Regal Beyaz Eşya Servisi Karşıyaka- Çiğli İzmir

16 Mayıs  2017 Salı - 12:55 izmir-servisi.com
Servisimiz tarafından değiştirilen orjinal yedek parçalar ( 1 ) Yıl servisimiz garanti kapsamındadır. Randevu veya hizmetlerimiz hakkında ayrıntılı bilgi almak için bize numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

 

Regal Beyaz Eşya Servisi Karşıyaka- Çiğli İzmir 

Regal Beyaz Eşya Servisi Karşıyaka- Çiğli İzmir Kalorifer peteklerin ve kombilerin yıllık periyodik bakımını mutlaka yaptırınız. Gümüşpala servisi firmamız tüm arızalarınız için haftanın 7 günü, pazar günleri de dahil olmak üzere servis hizmeti vermektedir. servis olarak, gerçekleştirdiğimiz tamir ve bakım bir sene süresince hem işçilik hem de yedek parça garantilidir. 


Regal Beyaz Eşya Servisi Karşıyaka- Çiğli İzmir servisi, tamiri, servisleri, tamircisi, bakımı, onarımı yapan firmamız İzmir beyaz eşyası arıza yapan kişilerin ilk tercih ettikleri servisidir. 


Regal Beyaz Eşya Servisi Karşıyaka- Çiğli İzmir tarafından bakım, arıza onarım, montaj, tamir faaliyetleri deneyimli ekibimiz tarafından sağlanmaktadır. İhtiyacınız olduğunda bize numaralı telefondan ulaşabilirsiniz, servis kaydınız oluşturulduktan sonra, en kısa sürede sorununuz çözümlenir. Bunun bilincinde çalışmasını sürdüren firmamız kaliteyi sizlere sunuyor ve bir yıl garantili servis yükümlülükleri ile de bu sektördeki farkımızı hassas durumda ortaya koyuyor. Parça değişimi gereken tamirlerde; 1 Yıl Parça Garantisi vermektedir. Küçük maliyetlerle yapılan süreç cihazlarınızın uzun yıllar çalışması için önemli olduğu kadar sizlerin de sağlığını etkilemektedir. Yiyeceklerinizi soğutucunuza mümkün olduğu kadar iyi ambalajlı veya kapalı kaplarda yerleştiriniz, negatif takdirde yüzeysel terlemeler ve koku şikâyetleri ile karşılaşabilirsiniz. Ortaya çıkan tatsız arızaların çözümü arasında ayrı bir çaba harcıyorsunuz. klima servisi Uzman ekiplerimiz ile sizlere zaman kaybı giderilerek klimalarınızın bakım ihtiyacı ve onarımı gerçekleştirilir. 

 

 

 

 

 

Regal Beyaz Eşya Servisi Konak İzmir,

Regal Beyaz Eşya Servisi Gaziemir İzmir,
Regal Beyaz Eşya Servisi Karabağlar İzmir,
Regal Beyaz Eşya Servisi Buca İzmir,
Regal Beyaz Eşya Servisi Narlıdere İzmir,
Regal Beyaz Eşya Servisi Hatay İzmir,
Bu haber ile ilgili yorumlar

Yorumlar

İsim Mail
 
Yazılan yorumlar