Seramik Fayans Ustası Konak İzmir

12 Mayıs  2017 Cuma - 15:00 izmir-servisi.com
İzmir şehrinde ev (daire) tadilatı ev yenileme hususunda size hizmet vermekten mutluluk duyarız. Banyo fayans modelleri her zevke ve her banyoya uygun durumda bir çok seçeneği sizlere sunmaktadır. Atık su tıkanıklıklarını binanıza zarar vermeden nokta tespit edip açıyoruz

 

Seramik Fayans Ustası Konak İzmir

Seramik Fayans Ustası Konak İzmir Yaşam alanlarınıza minik dokunuşlarla estetik bir görünüm kazandırılabilir. Kooperatiflerin, inşaatların, apartmanların, dükkanların, dairelerin (dubleks veya tripleks), villaların vs merdiven bulunan bulunan her türlü kullanım alanınız için mermer veya granit ile yaptırmayı düşündüğünüz her türlü basamak işleriniz için bizi arayabilirsiniz. zamanında teslim, kaliteli işçilik ve sağlam hizmet vermekteyiz. 


Seramik Fayans Ustası Konak İzmir Genellikle banyolarda duvar kaplama malzemesi olarak kullanılan fayansların bir yüzü sırlı ve türlü desenlerle bezenmiş, pişmiş levhalardır. Seramik uygulamalarında derz aralıklarının eşit olması için derz artısı kullanılmalıdır. İzmir da ofisinizin,işyerinizin veya mağazanızın her türlü tadilat,dekorasyon,mobilya,dolap ve tesisat çalışmalarını anahtar teslim yapıyoruz. 


Seramik Fayans Ustası Konak İzmir Binalarınıza, konutlarınıza, işyerlerinize komple tesisat çekilmesi,radyatörlerin takılması işlerinizde siz değerli müşterilerimizin yanındayız. uygun fiyatlarımızla hassas model ve tasarımlarla her daim hizmette sınır tanımayacağız. Ev tadilatı yaptırmak için telefon aracılığıyla bizimle irtibata geçebilir, ücretsiz keşif ve fiyatlandırma talep edebilirsiniz. Iyi kurulmuş bir elektrik tesisatı doğal afet gibi sıra dışı durumlarda can ve mal güvenliğini sağlar. olarak, zengin fayans ve seramik çeşitleri ve uzman çalışanları ile yaşam alanlarınız için çözümler sunmaktadır. Mutfak ürünlerinde Sade temizlenebilir tertemiz malzemeler kullanmaktayız. Mekanlarınızda sizin de sevebileceğiniz ve yaşamaktan zevk duyacağınız alanların tesis edilmesini sağlıyoruz. Mutfak ve Banyonuzda teknik yapılacak alana hatasız ölçüler alınarak tüm mobilya işlerinizi yapıyoruz. 

 

 

 

 

 

 

Seramik Fayans Ustası Karabağlar İzmir,

Seramik Fayans Ustası Buca İzmir,
Seramik Fayans Ustası Bayraklı İzmir,
Seramik Fayans Ustası Narlıdere İzmir,
Seramik Fayans Ustası Çiğli İzmir,
Seramik Fayans Ustası Karşıyaka İzmir,
Bu haber ile ilgili yorumlar

Yorumlar

İsim Mail
 
Yazılan yorumlar