Vestel Beyaz Eşya Servisi Buca İzmir

22 Mayıs  2017 Pazartesi - 14:57 izmir-servisi.com
Kullanmakta olduğunuz tüm beyaz eşya ürünleriniz zamanla aşınabilir, darbe alabilir, sistemsel problemler yaşayabilir ya da zamana karşı zayıf düşebilirler bu nedenle montaja, bakım ve onarıma ihtiyaç duyabilirsiniz.

 

Vestel Beyaz Eşya Servisi Buca İzmir

Vestel Beyaz Eşya Servisi Buca İzmir Beyaz eşya sektörüne yıllarımızı verdik ve bu alanda yıllardır edindiğimiz deneyimler doğrultusunda size en kesin ve garantili çalışmaları vereceğiz. Özel işletmelere yönelik olan merkezi sistem klimalarda oluşacak problemler için hizmet alabilirsiniz. 


Vestel Beyaz Eşya Servisi Buca İzmir Sahip olduğumuz uygulama alt durum ve uzman çalışan kadrosu ile en kaliteli çözümleri müşterilerine kazandırma gayreinde olan servisi, eş zamanlı çözümler sunabilme niteliğine sahip bölgenin en kapsamlı araç filosu ile hizmetinizdedir. 


Vestel Beyaz Eşya Servisi Buca İzmir reyon dolabı, market dolabı tamiri, dolap market, kasap dolabı tamiri, kasap dolap tamircisi, market tipi buzdolabı, market reyonu, kasap reyonu tamir, bakım, onarım ve montaj servisi yapmaktayız. Güleryüzlü personellerimiz soracağınız her soruya mutlaka nazik bir durumda cevap sunarak merak duyduğunuz veya aydınlanmak istediğiniz meseleleri aydınlığa kavuşturacaktır. Arızalanan beyaz eşya cihazlarınız için destek almak istiyorsanız bizi şimdi arayın. İzmir firmamız, aynı gün servis, orjinal yedek parça ve bir yıl parça garantisi mantığı ile hareket etmektedir. Eğitimli servis ekibi cihazlarınızın montajını ve bakımını en düzgün yapıda gerçekleştirerek, cihazınızdan en profesyonel verimi almanızı sağlamaktadır. Sorunu inceleyen uygulama ekibimiz sizlere çözüm yollarını sunar sizlerin onayını alan teknisyenlerimiz bakım ve onarıma başlar. Son teknolojiyle donanımlı atölyemizde her türlü test ve arıza giderim cihazı bulunmakla birlikte; tecrübeli boyutunda uzman tekniker ve atölye elemanlarımızla beyaz eşyalarınızı güvence altına alıyoruz. 

 

 

 

 

 

Vestel Beyaz Eşya Servisi Konak İzmir,

Vestel Beyaz Eşya Servisi Karabağlar İzmir,
Vestel Beyaz Eşya Servisi Bayraklı İzmir,
Vestel Beyaz Eşya Servisi Narlıdere İzmir,
Vestel Beyaz Eşya Servisi Gaziemir İzmir,
Vestel Beyaz Eşya Servisi Çiğli İzmir,

 

Bu haber ile ilgili yorumlar

Yorumlar

İsim Mail
 
Yazılan yorumlar