Vestel Beyaz Eşya Servisi Karşıyaka- Çiğli İzmir

23 Mayıs  2017 Salı - 12:31 izmir-servisi.com
klima ve beyaz eşya üzerine eğitim almış uzman uygulama kadromuzla siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Kaliteli hizmet almak için kombi ve klima servisi daima hizmetinizdedir.

 

Vestel Beyaz Eşya Servisi Karşıyaka- Çiğli İzmir

Vestel Beyaz Eşya Servisi Karşıyaka- Çiğli İzmir İzmir servisi olarak arızalı, onarım gerektiren çamaşır makinalarınız, buzdolaplarınız ve bulaşık makinalarınızın tüm tamirat hizmetlerini gerçekleştirmek için bizi arayabilirsiniz. Üstelik, son derece tecrübeli uzman kadro yanında donanım kalitesine de sahiptir. 


Vestel Beyaz Eşya Servisi Karşıyaka- Çiğli İzmir cihaz tamircilerimiz eğitimli ve tecrübeli teknisyenlerden oluşur. Verdiğimiz yöntem servis hizmetlerinde orjinal yedek parça kullanmaktayız. 


Vestel Beyaz Eşya Servisi Karşıyaka- Çiğli İzmir Kurulum sırasında her biri hususlarında deneyimli ekip arkadaşlarımızın sizlere önerdiği tavsiyelerle makinenizin ömrünü verimli bir durumda uzatarak kullanmanız mümkün. Çamaşır makinesi arızaları giderimi 1 yıl garantili olarak yapılmaktadır. Evinize kadar gelen ekibimiz orada yapılacak aşama söz konusu ise hemen beyaz eşyamıza müdahale etmekte, orada yapılacak bir aşama yok ise de servis aracımız ile beyaz eşyanız götürülüp tamir edilip getirilir. Beyaz eşyalarınız için servis hizmetini gün arasında parça garantili olarak sunmaktadır. Günlük hayatınızda büyük ihtiyaç duyduğunuz beyaz eşyalarınızda olası bir problem ile karşılaştığınız anda meydana gelen arızanın giderilmesi için benzersiz hizmeti veren tercih edebilirsiniz. Gediz servisi siz değerli müşterilerimize garanti süresi bitmiş olan buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, kurutma makinesi cihazların bakım onarım montaj ve demontaj gerektiren durumlarında sizlerin hizmetindedir. Size En hızlı pratik çözümler sunan servisimiz 7/24 aşama hizmet vermektedir. 

 

 

 

 

 

Vestel Beyaz Eşya Servisi Konak İzmir,

Vestel Beyaz Eşya Servisi Karabağlar İzmir,
Vestel Beyaz Eşya Servisi Buca İzmir,
Vestel Beyaz Eşya Servisi Bayraklı İzmir,
Vestel Beyaz Eşya Servisi Gaziemir İzmir,
Vestel Beyaz Eşya Servisi Çiğli İzmir,

 

Bu haber ile ilgili yorumlar

Yorumlar

İsim Mail
 
Yazılan yorumlar