İzmir Halı Yıkama Fabrikası

izmir halı yıkama koltuk yıkama ve overlok hizmetleri
Yetkili Kişi : Yetkili Offline Yetkiliye SMS Gönder Firmaya Mesaj Bırak

İzmir Halı Koltuk Yıkama Temizleme Fiyatları


İzmirde halı yıkama firmaları
arasında en uygun fiyatları sunan izmir halı yıkama fabrikası, koltuk yıkama, yerinde halı yıkama ve battaniye yıkama konularında izmir geneli halı yıkama hizmeti sunmaktadır.


izmir buca halı yıkama yerleri

İzmirde halı yıkama firmaları arasında en uygun fiyatları sunan izmir halı yıkama fabrikası, koltuk yıkama, yerinde halı yıkama ve battaniye yıkama konularında izmir geneli halı yıkama hizmeti sunmaktadır.

 

Halılarınızı doğru bir halı yıkama fabrikasına vermeniz vaziyetinde hem halılarınız hem de, bütçeniz yıpranmamış olur. Temizlendiğini zannettiğiniz halılarınız aslında uygun olmayan kurutma yerlerinde asvalt tozu, hayvan pisliği gibi (oto yıkama yerlerinde) insan sağlığı için hiçte uygun olmayan pisliğe maruz kalırlar. İzmir halı yıkama firması bir şekilde bölge ayırt etmeksizin sabit fiyat politikası sürdürmekteyiz. Biz şekilde amacımız kaliteli şampuan, halının cinsine yapısına uygun yıkama programlı tam otomatik halı yıkama makinası ve deneyimli çalışma arkadaşları ile eksiksiz hizmeti doğru fiyata sunmaktır. İzmir arasında her tipte koltuk, çekyat, kanepe, sandalye yıkama hizmeti vermekteyiz. bir şekilde tertemiz ve temiz ortamda halı,kilim, battaniye ve yorganlarınızı ideal standartlarda temizliyoruz. Öncelikli bir şekilde halılarınızda masa ve sandalyelerin bırakacağı izlerden dolayı halınızın zarar görmesini istemiyorsanız, bir aşama bir şekilde masa ve sandalye ayaklarına koruma kabı geçirebilirsiniz. 


İzmir Halı temizleme çoğu ev hanımlarının korkulu rüyası haline gelmektedir, İzmir halı yıkama ile buna son vermeniz mümkün. 

Halı yıkama uygulamasından sonra kurutulan halılar kontrol edilmeli temizliğinden memnun kalınmaması halinde tekrar yıkamaya alınmalıdır. İzmir genelinde verdiğimiz hizmet tamamiyle garantimiz altındadır. Firmamız yerinde halı yıkama hizmetini İzmir şehrinin bütün semtlerinde vermektedir. İzmir temizlik şirketi şekilde halıfleks temizliğini ayrıntılı şekilde yapıyor, sizler için var gücümüz ile çalışıyoruz. Halılarınız özel yıkama sonucu mikroplardan tamamen arınır. İzmir Halı koltuk yıkama fiyatları konusunda 4 mevsim hizmet vermekteyiz. İzmir halı yıkama telefon bilgilerini kullanarak bize ulaşın. Battaniye temizleme hizmetinde bünyemizde bulunan battaniye yıkama makinesinde uygun şampuanlar kullanılmakta ve uygun devirde yıkama yapılmaktadır. Nepal halılarının yıkanmasında ki en büyük sorun yıkama durumunda renklerin birbirine karıştırılmasıdır; Nepal halı yıkama operasyonu mutlak süretle tek tek yapılmalıdır. Stor perdeleriniz kirlendi ve temizlenme zamanı mı geldi. Saf ipek bir halının yıkama işi halinde kullanılan halı yıkama şampuanlarının tamamen bitkisel olmaları gerekmesinin yanı sıra yıkama halinde kullanılacak suyun da kireçsiz ve arıtılmış olması gerekir. Yıkanacak halıların yıkanmadan önce tozlarının alınması, yıkama kalitesinin maksimum seviyede olmasında önemli rol oynamaktadır. Perde kullanım alanları bir şekilde çok geniş çaplı olan eşyadır ve temizlenmeleri çok zaman aldığı gibi zahmetli bir iştir; bunu sizin yerinize İzmir perde yıkama firması bir şekilde biz yapıyoruz. halılarınızın zamanla aşınmış ve yıpranmış overloklarını firmamız yeniler ve gereken müdahale yapıyoruz. Halılarınızda yırtılma, renk sararması, iz bırakma, deterjan kalıntısı gibi durumlar söz konusu değildir. Hint kilimlerinin yapısı itibari ile büyük çoğunluğu açık renkte olduğu için kiri ve lekeyi hayli göstermektedirler. 

 

İzmir Geneli halı yıkama koltuk yıkama konusunda en uygun fiyatları sunan halı yıkama firmaları farikaları arasında en geniş servis agına sahibiz. 

 

Hatay, Altındağ, Alsancak, Asmaçatı, Bayraklı, Basmane, Balçova, Bornova, Bostanlı, Bozyaka, Buca, Çankaya, konak, Çiğli

Çamdibi, Eşrefpaşa, Evka 1, Evka 2, Evka 3, Ege Kent, İzmir, Gaziemir, Göztepe, Güzelyalı, Gültepe, Gümüşpala, Karataş, Karabağlar, Karşıyaka, Kemalpaşa, İşçievleri, Buca, İnciraltı, Konak, Narlıdere, Manavkuyu, Mavişehir, Mithatpaşa, Mimkent, Sarnıç, Osmangazi, Yeşilova,  Yeşilyurt, Soğukkuyu, Şirinyer, Üçyol, İzmir tüm semtlerine haftanın 7 günü Boya Badana Tadilat ve Çatı tamiri konusunda ücretsiz keşif hizmeti vermekteyiz.