İzmir Tesisat Ustası

Tesisat Petek ve Kombi Bakımı
Yetkili Kişi : Yetkili Offline Yetkiliye SMS Gönder Firmaya Mesaj Bırak

İzmir Tesisat Ustası

Bize ulaşın:

0232 227 66 44

 

Tesisat sorunlarının başka bir boyutu da, aylık ödediğiniz su faturalarında görülen yükselmedir. Bazı durumlarda fayansların oynaması ile betonun su çekmesi koşulunda da su sızıntısı yaşanabilmektedir. Kırmadan tespit edebilecek tesisat firmalarından destek almalısınız. Evinize zarar vermeden, sizde su kaçağından, su sızıntısından kurtulmuş olacaksınız. Su kaçağı sorunu yaşarsanız, hiç panik yapmadan kırmadan su kaçağı tespit hizmeti alın. Sıhhi tesisat kaçağı hizmetlerimizle çözüm ortağınız olmaya talibiz. 

Firmamızın sunmakta olduğu uzman derecede çalışma teknikleri ve metotları devamında belki de aylardır yaşadığınız sorunların giderilmesi hususunda kalite ve çözümlerin noktasal ve cihazlarla yapılmasını sağlayabilirsiniz. Su sızıntısı öncelikle duvarlarda terlemeye neden olur. 

Sakın su ile ilgili kaçak, sızıntı problemlerini sıkıntı yapıp dert etmeyin. Su kaçaklarını tespit edip erken önlem almak her zaman bina sakinleri için önemlidir. Su kaçaklarını bulmak eskiye göre çok kolaylaşmış bir durumda ve hızlı bir yapıda tespit edilebilmektedir. Onarımlarımızda bir iki fayans kırarak probleminizi çözüyoruz. Banyodaki giderlerin tıkanıklığı lavabolarda, tuvalet ve küvetlerde yaşanabilir. Çalışacağınız firmaların uygulamasının ehli düzeyde olmasına anlam ederken modern cihazlarla çalışıp çalışmamasına da anlam etmelisiniz. Alt komşunuza akan su kaçaklarını kırmadan buluruz. Bizimle çalışmaktan memnun kalacağınızdan eminiz. Su kaçağı ve su sızıntısını cihazla kırmadan bulup tamiratını da yapıyoruz. 

Kırma uygulaması su kaçağı tespitinden sonra yapılır ve noktasal olarak bulunan sızıntı çevresinin en fazla 1 karış alanından ibarettir.