İzmir Klima Servisi

İzmir Kombi ve Klima Teknik Servisi
Yetkili Kişi : Yetkili Offline Yetkiliye SMS Gönder Firmaya Mesaj Bırak

İzmir Klima Servisi

Bize ulaşın

0323 227 6644

 

Kalorifer temizliği yaptırmak keyfi değil zorunlu bir ihtiyaçtır. Her markadan kombi arıza tamiri için bizi arayabilir, İzmir bütün semtler için uygulama destek isteyebilirsiniz. Günümüz dünyasında kişiler onlarca farklı kombi modelinin arasından tercihlerini son derece zahmetsiz bir biçimde gerçekleştirebiliyor. 

İstediğiniz takdirde kombi servisini çağırabilirsiniz, çünkü kombiler hayati değer taşır. Kombi içinden su damlatıyorsa kombinin genleşme tankında delinmiş veya hava kalmamış olabilir pompanın üzerindeki hava purjörü kireçlenmiş olabilir (teknik servisimize başvurunuz). 

Kombi kullanımı oldukça kullanışlı olduğundan dolayı kullanıcılar büyük bir rahatlık ile bu cihazı kolaylıkla kullanabilir ve konforun keyfini çıkarabilirler. Kendinizi üzmenize gerek yok bırakın sizin yerinize biz düşünelim ve kombinizin ihtiyacı olan bakımı yada tamiri yapalım. kombi arızaları, temizliği, bakımı, peteklerin temizlenmesi ve daha birçok hizmetlerimiz bulunmaktadır. peteklerinizi yerinden sökmeden eviniz kirlenmeden merkezi olarak makina kimya yardımıyla petek temizleme uygulaması uyguluyoruz. Konutunuzun kış şartlarında daha iyi ısınması için ve bütçenizi de fazla zorlamamak için minimum 2 yılda bir temizlemek gerekmektedir. Yıllar öncesinde kurulan firmamızda güven ve memnuniyetin yanı sıra aradığınız kalite ve düşük fiyatlar da yer almaktadır. Gerek cihaz fiyatlarının biraz fazla olması, gerekse düşük sıcaklıkta çalışmasından dolayı daha fazla radyatör maliyeti getirdiğinden yoğuşmalı sistemlerde ilk yatırım maliyeti yüksektir. Size en yakın olan kombi servisimiz, donanımlı araçları ve uzman yöntem ekibiyle sizin bulunduğunuz yere gelip, tamiratı bir an önce gerçekleştirecektir. Peteklerinizin ısıtmamaya başlaması ile tabii bu neden ile de kombinizin derecesini artırmaya başlarsınız.